Nová ubytovna v Lošticích na Olomoucku


Olomoucký kraj nabízí zajímavá místa i turistům. Například cykloturisté mohou využít zajímavou cyklotrasu, která začíná v Mohelnici, odkud se můžete vydat po cyklostezce do Moravičan. Zde navážete na modrou stezku do Loštic, což je obec známá výrobou jedinečných olomouckých tvarůžku, které zde mají dokonce své muzeum. V Lošticích můžete navštívit ještě Židovskou synagogu a památník Adolfa Kašpara, nebo můžete tuto obec také zvolit za svou základnu a využít nového ubytovacího zařízení, kterým je ubytovna Loštice.

Čím je ubytovna charakteristická?

Po příjezdu na místo vás nejprve zaujme atypický moderní tvar, který z vnějšího pohledu ubytovnu příliš nepřipomíná. Spíše budete mít pocit, že stojíte před malým obchodním domem. Ovšem vnitřní vybavení nabízí vše, co člověk od jednoduchého, účelného a praktického ubytování očekává. Vše ještě svítí novotou, neboť ubytovna byla otevřena teprve v dubnu letošního roku. Ubytovnu tvoří dvě samostatná patra a v každém je po 15 dvojlůžkových pokojích, to znamená celkovou kapacitu 60 hostů. Přijedete-li sem autem, nemusíte se starat o parkování, neboť ubytovna má své vlastní parkoviště.

Jaké vybavení ubytovna nabízí?

Každý pokoj je vybaven dvěma pohodlnými postelemi a nočními stolky, stolkem se židlemi, uzamykatelnou skříní, sušákem na prádlo a lednicí. Sociální zařízení je společné na každém patře, stejně tak malá, leč dostatečně vybavená kuchyň. K dispozici jsou v ní varné desky, dřezy, varné konvice, mikrovlnné trouby, automaty na kávu a jiné horké nápoje. V obou kuchyních jsou ubytovaným hostům k dispozici také pračky. Wi-Fi může každý využívat zdarma.

Rezervace a přístup

Ubytování si můžete rezervovat na rezervačním formuláři na webových stránkách ubytovny. Nejméně 24 hodin před vaším příjezdem obdržíte na svůj e-mail pokyny a přístup do budovy a do pokoje, jelikož ubytovna nemá recepci. Dlouhodobě ubytovaní hosté a cizinci se přihlašují k pobytu v budově naproti ubytovně, kde je kancelář označena též „Recepce ubytovna Loštice“. Otevírací doba je od 9 do 13 hodin vždy v pondělí, středu a pátek. Na internetu najdete tuto ubytovnu také pod heslem Ubytování Mohelnice, jelikož obě města jsou od sebe vzdálena pouhé 4 km.