Ubytování na Máchově jezeře – a dovolená může začít!


Letní pohoda, to se vybaví spoustě lidem, když se řekne dovolená. Ne vždycky se podaří vyrazit někam za exotikou, třeba k moři, ale to vůbec nevadí. I u nás je krásně, můžete poznat spoustu zajímavých míst, která ještě neznáte.

Kde tedy strávit v České republice dovolenou? Vyzkoušet můžete Máchovo jezero, což je skvělé místo nejen pro partu kamarádů, ale také pro rodiny s dětmi.

Kde budete bydlet?

Chatky máchovo jezero jsou to pravé pro všechny, kteří si chtějí užít malebné prostředí Máchova jezera. Stylové a jednoduše zařízené chatky poskytnou ten pravý prostor pro nocleh a případný odpočinek po náročném výletě nebo celodenním odpočinku. Jsou také vybaveny chladničkou, takže si můžete přinést své potraviny, které uchováte studené. Ať už budete prozkoumávat, co je v okolí za památky, budete v areálu nebo si budete jen lelkovat u vody, vždy budete mít místo, kam se po celém dni dovolenkování vrátit.

Objevte přírodní krásy Máchova jezera a jeho okolí. Dovolená taky stojí jistě zato! Kromě chatek je v areálu k dispozici také jídelna s barem, kde si můžete zařídit plnou penzi nebo polopenzi a vyřešit tak případné problémy se stravováním. Skvělá kuchyně zachutná celé rodině, dospělým i dětem.

Další možnosti rekreace

Co dalšího můžete v areálu Elite objevovat? Máchovo jezero Ubytování toho nabízí spoustu! V areálu je společné sociální zařízení, množství hřišť pro volejbal, minigolf či další jiné sportovní aktivity. V okolí Máchova jezera najdete také spoustu bohatého kulturního programu, takže si vyberete opravdu to, co máte rádi. Děti jistě potěší houpačky, pískoviště, prolézačky, trampolína, kolotoče, šlapadla, loďky a podobně. Můžete si užít pravou romantiku u ohniště nebo si zapůjčit gril a udělat si parádní grilovací party.