Autoservis Děčín


Severočeské město Děčín je přitažlivé nejen z turistického hlediska, ale také zde najdete jedinečný autoservis, který disponuje moderním technologickým vybavením. Autoservis, který najdete pod označením AUTOKLUBY.CZ s.r.o., provádí mechanické a elektrické opravy všech motorových vozidel, servisní prohlídky, záruční i pozáruční opravy, diagnostiku automobilů a montáže tuningových dílů.

Další činnost autoservisu Děčín

Vedle výše uvedených oprav se autoservis specializuje na:

  • rychloservis brzd, výfuků a podvozkových součástí
  • generální opravy motorů včetně rovnání hlav
  • montáž a zápis homologovaných tažných zařízení
  • servis klimatizačních soustav (čištění, plnění i opravy)
  • 3D laserová geometrie náprav
  • příprava vozidel na kontrolu v STK
  • opravy a údržba motorů a turbodmychadel
  • montáž sportovních, stavitelných a vzduchových podvozků a brzdových kitů

Repase dílů

Další specialitou autoservisu jsou repase turbodmychadel a hřebenových řízení. V obou případech se majitel vozidla může spolehnout na perfektní práci zkušených a kvalifikovaných automechaniků. K dispozici mají nejen moderní technologické vybavení, ale také všechny potřebné díly na skladě, takže čekací doby jsou co možná nejkratší. Protože je autoservis Děčín sám svým dodavatelem autodílů, odpadají marže překupníků, což se projeví v nižších cenách pro zákazníky.

Turbodmychadla

Toto zařízení je dnes běžnou součástí moderních osobních automobilů a dodávek. Autoservis Děčín používá k repasi turbodmychadel výhradně součástky špičkové světové úrovně. Díky repasi turba ušetříte na nákladech až 70% ve srovnání s novým a přitom mají repasovaná turba naprosto stejné parametry.

Hřebenové řízení

Tento druh řízení dnes převládá u většiny vozidel. Pokud se časem opotřebuje, můžete si je nechat v autoservisu Děčín zrepasovat. Celé řízení se z auta demontuje, zrepasuje a následně včetně provedení laserové geometrie náprav namontuje zpět. Výsledkem je prakticky nové hřebenové řízení, neboť při repasi se všechny součástky vymění za nové.

Pneuservis

Autoservis Děčín nabízí pneumatiky ze nižší ceny než mnohé eshopy. Výhodou je poskytnutí záruky včetně přezutí.