Stalo se, že vedle v domě někoho vykradli nebo se okolo domů potulují divní lidé? To ve vás jistě vzbuzuje nejistotu a snahu zajistit své bezpečí v domě ještě o něco víc. Možná pořídit nový bezpečnostní zámek, možná druhý zámek nebo řetízek na dveře. Někdo jde ještě dál a vsází na kamerový systém a celkovou pomoc elektroniky. Nemusíte investovat spoustu peněz do kamerových systémů, můžete sáhnout po fotopasti. Na první pohled malá krabička, která však umí spoustu zázraků!

Chrání vaše obydlí

Tak malá krabička, ale může pomoci v ochraně či monitoringu vašeho okolí. Jednoduše, bez složité instalace, zapojení a podobných věcí. Fotopast Bunaty je zárukou profesionality a kvality. Právě tyto fotopasti používá také Policie ČR a víc než 200 měst a obcí v České republice. Krabičky tak mohou pomoci monitorovat vše, co se okolo vašeho domu či bytu děje. Můžete mít přehled nejen o tom, co se děje okolo domu, ale také okolo vaší chaty, chalupy či další nemovitosti.

Jednoduše je umístíte blízko vchodu a necháte všechnu práci na fotopasti. Funguje na tepelný pohyb, takže nebude fotit jen na základě pohybu listů ve větru, ale také na základě toho, že se okolo budou pohybovat zvířata nebo lidé. Vše se bude ukládat na SD kartu, což následně stáhnete do PC nebo případně se snímky pošlou skrz GSM na mobilní telefon nebo e-mail. Díky tomu budete mít přesný přehled, v kolik přišel pošťák, zda u vás zvonil popřípadě, kdo se okolo domu pohyboval.

Fotopasti Bunaty disponují bezhlučností a také zcela neviditelným nočním snímáním, takže i když bude přístroj fotit za šera nebo v noci, snímky budou kvalitní a rozpoznatelné. Díky těmto přístrojům budete mít vše pod kontrolou a v případě problémů (vykradený byt, zničený zámek a podobně) budete přesně vědět, co se odehrálo!