Domek na venkově nebo zůstat v metropoli? Řada lidí středního věku se rozhoduje mezi bydlením daleko za Prahou nebo bytem v hlavním městě. Rezidenční projekt Byty u parku spojuje obojí, moderně koncipované bytové domy jsou totiž v klidné oblasti horního Žižkova a přímo napojené na park Židovské pece, navíc disponují velkými předzahrádkami nebo terasami s výhledem do zeleně. Lokalita má k tomu další přednosti v podobě výborné dostupnosti městskou hromadnou dopravou, perfektní infrastruktury a veškeré sociální a občanské vybavenosti. Katalog nadto zahrnuje celkem 272 bytů.

Malometrážní nebo s oddělenou kanceláří?

Moderní metropolitní rezidenční projekt Byty u parku vzniká pod taktovkou společnosti Metrostav Development a navazuje na předešlé etapy výstavby v blízkém okolí. Tentokrát se jedná o 11 nižších bytových domů, které zapadají do reliéfu blízkého parku a nabízí se v nich celkem 272 bytů od 1+kk po 5+kk. Při výběru bytové jednotky 4+kk lze zvolit standardní uspořádání nebo mezonetové, což umožňuje zřízení oddělené domácí pracovny vhodné pro home office.

S předzahrádkou nebo terasou

Bytový projekt Byty u parku propojuje moderní architekturu s prvky funkčního bydlení, prosvětlené interiéry doplňují předzahrádky v přízemních patrech pro posezení a drobné zahradničení, některé byty mají dokonce přístup na dvě předzahrádky z různých pokojů. V nejvyšších poschodích láká na posezení terasa s výhledem do zeleně nebo na město. Byty mají také balkon nebo lodžii, ke všem bytům přináleží sklepní kóje, dokoupit je možné garážové stání v podzemních garážích.

Pohodové vycházky v zeleni i kulturní vyžití

Bytové domy mají strategickou polohu, na metro je to jen několik málo minut, stejně jako k lékaři nebo do obchodu. Byty Praha 3 jsou navíc na okraji parku Židovské pece a v blízkosti se nachází řada dalších parků a lesopark Vítkov, kde lze trávit volný čas procházkami nebo venčením psa. Kromě zeleně láká Žižkov i na kulturu, je domovem mnoha scén, mimo jiné Žižkovského divadla Járy Cimrmana nebo kulturního centra Atrium, kde se pravidelně konají koncerty vážné hudby a jazzu.