Chcete investovat do nemovitosti? Zaměřte se na Itálii


Nemovitosti, pro většinu zkušených investorů je tato komodita číslem jedna v jejich investičním portfóliu. Jsou zdrojem pravidelného příjmu, přináší zaručenou návratnost a je v nich uschované nemalé bohatství. Existuje snad lepší investice? Ano, nemovitosti v rekreačních destinacích. Ty jsou v současné době nejlepší možností investice, protože přinášejí mnohem větší výnos než byty a domy v tuzemsku. Mezi nejlepší země, kam směřovat své investice, patří Itálie, kam se hrne každoročně obrovské množství turistů z celé planety.

Jaké nemovitosti můžete v Itálii pořídit

Prodej nemovitostí v Itálii se vztahuje na všechny druhy nemovitostí, od domů až po velké vily, byty, pozemky, farmy i komerční nemovitosti. Jsou po celém území této kouzelné země a čekají jen na nového vlastníka, který jimi může disponovat. Nemovitosti v zahraničí se velmi snadno pronajímají, lze z nich udělat hotely, penziony nebo je pronajímat celé. Již se zdaleka nejedná o komoditu, která by byla drahá, když porovnáte ceny českých a italských nemovitostí, možná se budete divit, ale jejich ceny jsou často podobné.

Pokud vás zajímá pořízení nemovitostí v Itálii, navštivte web https://italicahomes.com/cs, kde si můžete prohlédnout všechny nemovitosti, které jsou vám k dispozici. Nabízí se vám nemovitosti ve všech regionech Itálie. Shlédněte úchvatné vily v Toskánsku, malebné byty přímo u moře, chatky, komerční budovy nebo i rozlehlé nevyužité pozemky. Možná, že budete nabídnou natolik okouzleni, že nebudete chtít dům v Itálii jen jako investici, ale jako místo pro příjemný život v jedné z nejkrásnějších zemí. Hledání nemovitostí na webu je velmi snadné, můžete je hledat v kategoriích nebo i prostřednictvím filtru, kde si zadáte svá kritéria. Web je i šikovným rádcem, který vám poradí s problematikou nákupu nemovitostí v této zemi.