Chystáte velkou prezentaci nebo výstavu?


Pracujete ve velké společnosti a máte na starosti velkou prezentaci nebo rovnou výstavu vašeho nového výrobku? Nebo naopak pracujete ve společnosti s velmi dlouholetou tradicí a firma se rozhodla uspořádat výstavu všech svých dosavadních výrobků a prací? Pokud máte takový úkol, čeká vás mnoho práce. Taková událost potřebuje mnoho času na důkladnou přípravu, shánění vhodných prostor, ale také vhodných kvalitních výstavních systémů. Přesně takové má ve své nabídce společnost Ceiba, která se zabývá nejen prodejem vybavení potřebné k prezentaci a výstavě, ale také vybavením pro knihovny, archivy, muzea, galerie, restaurátory, knihaře a další instituce zabývající se zpracováním, archivací či restaurováním papíru nebo knih.

Co vše k výstavě potřebujete?

Ujasněte si, co vše budete vystavovat a zkuste, co nejpřesněji odhadnout počet návštěvníků. Tomuto rozhodnutí přizpůsobte výběr adekvátního prostoru.

Zajistěte občerstvení najmutím vhodné cateringové společnosti. Nezapomeňte na alkoholické i nealkoholické nápoje.

Ujasněte si v jakém stylu chcete výstavu nebo prezentaci uspořádat. Galerijní závěsné systémy, výstavní panely a vitríny, výstavní podstavce, bannery jsou způsoby, jak produkty zajistit a vystavit. To a mnohem více pořídíte na eshop.ceiba.cz. Vše se dá využít také v knihovnách, školách, školících místnostech nebo doma.

Na výstavu se vhodně oblečte a všechny návštěvníky vítejte s úsměvem i když budete hodně nervózní. Udržujte oční kontakt a neotáčejte se zády, pokud to nebude nutné. O vystavených produktech mluvte stručně, nezabíhejte do úplných detailů. Dejte prostor otázkám.

Zabezpečte svá okna fóliemi

Trápí vás slunce pálící do oken? Jezdíte často pryč a chcete svůj dům zabezpečit před zloději? Okenní fólie to vše umí a společnost Ceiba je nabízí v několika typech.