V současné době je výuka jazyků velmi rozšířená. Cizí jazyky nacházejí uplatnění nejen při dovolenkové zahraniční cestě, ale díky znalosti cizím jazykům máme možnost sehnat lepší práci. Znalost cizích jazyků oceníte i v případě koníčka, který vyžaduje vyhledávání informací na internetu či v odborné literatuře. Díky znalosti cizích jazyků si můžete rozšířit své obzory a zaměřit se na poznatky zahraniční, neboť většina odborných článků se nepřekládá. Pokud rádi sledujete dění ve světě, nemusíte se omezovat pouze na česká média. Informace můžete získávat i s dalších zdrojů, díky čemuž máte možnost vytvořit si objektivnější názor na danou problematiku a získat nezávislý pohled na danou situaci.

S výukou lze začít v jakémkoli věku

Možná si nyní říkáte, že váš věk je dost vysoký na to, začít s výukou, ale to není pravda. Jazyk se můžete začít učit v jakémkoli věku. Jazykové kurzy nabízí jazyková škola praha Britannika, která nabízí nejen skupinové, ale i individuální kurzy či jazykovou výuku pro firmy.

Svým žákům, mezi něž patří nejen teenageři a lidé v produktivním věku, ale také důchodci, nabízí zajímavé výukové programy a kvalitní a zkušené lektory. Výhodou je také možnost zapůjčení učebnic. Vybírat si můžete z deseti světových jazyků a z celé řady různě zaměřených kurzů – všeobecně zaměřené, konverzační, obchodní, specializované, kurzy víkendové, intenzivní nebo kurzy zaměřené na přípravu ke zkouškám.

Jazyková škola v Praze 2 používá jednotný metodický přístup během výuky, pečlivě kombinuje různorodé a kreativní metody a různé způsoby procvičování získaných dovedností a znalostí. Nedílnou součást výuky tvoří moderní učebnice a audio či video prostředky. Během první hodiny jste seznámeni s propracovaným plánem celé výuky, který je připravován v souladu se zaměřením kurzu.Cesta výuky je pak směřována k umění porozumět, mluvit a psát zvoleným jazykem.