Do Chorvatska na last minute dovolenou


Pokud stále ještě váháte nad tím, kam se na poslední chvíli vydat na svou zaslouženou dovolenou, vyzkoušejte last minute chorvatsko.

Proč právě Chorvatsko?

Do této dovolenkové destinace se můžete vydat s cestovní kanceláří nebo na vlastní pěst, autobusem, autem, vlakem a dokonce i letadlem. Svým návštěvníkům nabízí různé možnosti ubytování chorvatsko – v hotelech a hotelových komplexech, v apartmánech, v kempu i v soukromí. Samozřejmostí je i ubytování určené rodinám s malými dětmi. Pochutnat si můžete na rozmanité místní kuchyni a k aktivnímu i pasivnímu odpočinku lákají sportovní aktivity, památky, přírodní zajímavosti a především mořské pláže, na které míří do Chorvatska velké množství turistů.

Pláže chorvatské turistické oblasti

Jadran láká své návštěvníky na rozmanitost svých pláží. Využijte nabídku ubytovanivchorvatsku.cz a užijte si vše, co tato oblast poskytuje – pláže písečné i oblázkové, skalnaté nebo s betonovými platy. Na své si přijdou i milovníci soukromí, kteří jistě naleznou klidné místo v nějaké zapomenuté zátoce. Místní pláže jsou vybavené nejen plážovými bary a restauracemi, ale také potřebným hygienickým zázemím a celou řadou atrakcí. Kromě pláží, které náležejí k místním hotelům nebo přímořským lázním, jsou volně dostupné a bezplatné. Výjimku tvoří městská koupaliště. Zapůjčit si zde, za mírný poplatek, můžete také lehátko nebo slunečník. K dispozici jsou i šlapadla, loďky, nafukovací matrakce, klouzačky, trampolíny či tobogány.

Tipy pro vás

Široké pláže s jemným pískem nabízejí letoviska v Omiši, na ostrově Raab, na Korčule, na poloostrově Lopar nebo u San Marina. Pláže z jemných oblázků a písku naleznete na Bolu, Krku, na ostrově Korčula, na poloostrově Pelješac nebo na Omišské riviéře. Oblázkové pláže nabízí také severní Dalmácie nebo letovisko Pakoštane. Tiché zátoky se nacházejí na ostrovech Hvar, Vis nebo Lopud.