DRFG je partnerem hudební komedie Kouzelná vyhlídka


Brněnská Divadelní společnost Frída uvedla svou novou hru nazvanou „Kouzelná vyhlídka” na podzim roku 2018. Za tu dobu ji během 11. repríz navštívilo už bezmála 3 tisíce diváků, ostatní se mohou do konce roku těšit na dalších deset repríz, které spolek odehraje v divadlech po celé České republice. Hlavním partnerem představení je značka podílových fondů CZECH FUND, která patří do skupiny DRFG Davida Rusňáka. Tuto skvěle obsazenou hudební komedii, která je dle tvůrců plná divokých historek, si určitě nenechte ujít. Těšit se můžete na skvělé herecké výkony Báry Munzarové, Daniely Šinkorové, ale také herců Radima Nováka a Martin Trnavského, jenž se zároveň s režisérem hry Jakubem Nvotou podílel na scénáři.

DRFG podporuje divadelní představení

Divadelní hra nabídne divákům celkem čtyři hudební žánry. První období začíná swingem, kterému propadla vyšší společnost a hudební hvězdy tehdejší doby. Druhé dějství se odehrává v rytmu argentinského tanga, v něm se seznámíme s policistou, který řeší spory se svojí manželkou. Metal devadesátých let zase navodí atmosféru v příběhu podivínského taxikáře, který svým zákazníkům komplikuje život. V posledním čtvrtém dějství má ministerský předseda velké dilema. Za hudby balkánských Romů se potká s albánským bossem.

Divadelní spolek Frída odehrál svou premiéru v roce 2000. První hra, která se úspěšně hraje dodnes, nazvaná Sex, Drugs, Rock and Roll, se poprvé publiku představila divákům v Divadle Bolka Polívky. Všechna představení spolku, za dobu jeho existence, vidělo více než 450 tisíc diváků a už desátou divadelní sezónu působí spolek v ND Brno v divadle Reduta. V roce 2011 v Brně vznikla také investiční společnost DRFG Davida Rusňáka, která svou činnost zaměřuje na investice do nemovitostí, telekomunikací a financí. Klientům nabízí mimo jiné dluhopisy nebo nemovitostní podílové fondy.