Estetická medicína klinik Mediestetik myslí i na Vánoce


ánoce jsou tu za pár týdnů a už nyní je třeba přemýšlet nad vánočními dárky. Už víte, čím obdarujete své blízké? Klinika Mediestetik má letos pro své klienty několik skvělých nabídek, kterými můžete rozdávat radost, zdraví i krásu.

Výhodné vouchery s 10% bonusem jsou populární každým rokem. Letos se prodávají v hodnotách 5 000 Kč, 10 000 Kč a 15 000 Kč. Vouchery je možné použít na jakékoliv pobočce kliniky Mediestetik v rámci data platnosti. Platit s nimi lze veškeré zákroky, vyjma zlevněných či akčních ošetření. Nabídka je opravdu široká a je z čeho vybírat.

Korektivní a estetická dermatologie a trichologie

Kliniky Mediestetik určují trendy v estetické dermatologii. Mezi inovativní metody a ošetření patří bezoperační lifting Thermage® či patentovaná kryolipolýza Zeltiq CoolSculpting. Pokud se rozhodnete využít vánočních voucherů, vybírat můžete z ošetření pro korekci vrásek, vypnutí pleti, pozvednutí povadlých kontur a zlepšení stavu pleti. Trichologie se zabývá a zkoumá kvalitu vlasů, ale zejména kvalitu vlasové pokožky. Diagnostikuje a odstraňuje její případné anomálie a nabízí vhodný typ léčby. Po vánocích bude v kurzu i formování postavy, které můžete propojit i s odstraněním specifických kožních problémů, jako jsou jizvy, strie, žilky a další nedostatky. Zdejší lékaři mají individuální přístup k pacientovi a pracují pouze s vybavením certifikovaným americkým úřadem FDA a Evropskou unií.

Záchovná a estetická stomatologie, ortodoncie i ortopedie

Zde naleznete nejmodernější metody soudobé stomatologie. Záchovná stomatologie v podobě léčby zubního kazu, parodontu, dále pak endodoncie i dentální hygiena. Protetická stomatologie se zabývá implantáty, můstky, korunkami a dělá i fasety. Využít lze i stomatologii estetickou, bělení zubů i jejich rovnání v rámci ortodoncie. Najdete zde nejvyspělejší technologické vybavení včetně robotického systému CEREC®, panoramatický i intraorální rentgen, operační mikroskop a plně vybavené implantologické centrum včetně ultrazvukového skalpelu. Ortopedie vám pomůže zase s pohybovým aparátem člověk. Ať už jde o prevenci, léčbou či rehabilitaci po zranění. Kromě vývojových vad, degenerativních onemocnění velkých kloubů i sportovních úrazů se zde léčí i civilizační choroby způsobené sedavým zaměstnáním a nedostatkem pohybu.