Když má na sobě někdo dřevěné šperky, nejde ho přehlédnout. Ať už je tím člověkem muž mající na zápěstí dřevěný náramek nebo dřevěný přívěšek na krku, či žena nosící dřevěné náušnice, brož nebo třeba prsten. Přitom dřevěné špeky jsou cenově dostupné, vždy originální, ekologické a nadmíru zajímavé. 

Levné dřevěné šperky z kvalitního dřeva

Pokud máte zájem o dřevěné šperky, které vám budou dělat radost mnoho let, navštivte webové stránky e-shopu Amadea.cz. Najdete tady dřevěné přívěšky a náhrdelníky, náušnice, náramky, také dřevěné brože nebo dřevěné šperky pro děti. Vybírat můžete jednoduché modely čistě ze dřeva, které jsou elegantně a jednoduše zdobeny, jsou přírodní a díky barvě dřeva pasující lidem snědým i světlým. 

I dřevěné šperky však mohou být barevné. Důkazem jsou kousky, které jsou zdobené barevným potiskem. Jako např. dřevěné náušnice LIST modré s rozměry 3 x 2 cm. Jsou velmi lehké, hodí se k mnoha příležitostem i na běžné nošení. Baleny jsou v dárkové krabičce, takže už jsou připraveny i jako krásný dárek. Jde o český výrobek, jako je pro tento e-shop běžné. K výrobě byl použit masiv buku.

Dřevěný motýlek k obleku

Také muži se chtějí parádit. Buď jim lze koupit dřevěné korále, náramky nebo prsten či přívěsek na kožené šňůrce, anebo je elegantně ozdobit dřevěným motýlkem. Dřevěný motýlek k obleku se hodí k výjimečným událostem, jako je svatba, ples, promoce… Pokud je muž ale elegán a chodí i běžně oblečen např. v anglickém stylu, může si dřevěného motýlka klidně obléknout i na zahradní párty s přáteli, kdy oblékne rifle a košili. 

Amadea.cz nabízí také krásné bytové doplňky, ať už jde o dřevěné vázy, dřevěné truhlíky, bedýnky, svícny, nebo třeba dřevěné příbory, mísy, prkýnka… Podívejte se, jak krásně vypadá dřevěný motýlek i dřevěné šperky v mnoha podobách a vyberte si zboží, které umí vyzdvihnout krásu a zpříjemnit celkově vzhled.