Hledáte originální dárek? Objednejte vyřezávané dřevěné obrazy nebo hodiny


Pokud hledáte dárek pro své nejbližší nebo třeba kolegy v práci, vždy chcete, aby byl originální a neotřelý. Takové kousky nabízí e-shop gabrielaart.cz. Specializuje se na dárky vyrobené ze dřeva. Tento přírodní materiál vnáší do interiéru příjemnou a útulnou atmosféru. Nechte se inspirovat tipy níže.

Dřevěné vyřezávané obrazy

Dřevěné vyřezávané obrazy představují módní hit v bytovém designu. Vzhledem k tomu, že základ tvoří dřevo, do interiéru vnesou alespoň malý kousek přírody. E-shop nabízí obrazy, pro jejichž výrobu byla použita březová, topolová nebo buková překližka o síle 3-5 mm. Pokud si objednáte obraz v přírodním provedení, bude opatřený přírodním nátěrem se včelím voskem. Problémem však není namoření v požadovaném odstínu. Velikost vyřezávaných obrazů se dá přizpůsobit vašim požadavkům.

Dřevěné vyřezávané hodiny

V nabídce naleznete také dřevěné vyřezávané hodiny s určitou tematikou. Vybrat si můžete hodiny vhodné na zavěšení nebo klasické stolní hodiny. Na hodiny lze vygravírovat věnování nebo logo. Mohou se tak stát třeba dokonalým firemním dárkem. Pokud máte svůj grafický návrh, můžete je zaslat nebo si můžete nechat vytvořit návrh dle zadaných parametrů. Objednat si můžete dřevěné hodiny v přírodním provedení s ochranným nátěrem provedeným včelím voskem nebo mohou být namořené dle vašich představ.

E-shop gabrielaart.cz

E-shop nabízí dárky pro každého. Objednat s zde můžete nejen výše jmenované dřevěné vyřezávané hodiny či obrazy, ale také třeba mechové obrazy a mechové hodiny, což jsou neobvyklé předměty vhodné jako dárky k narozeninám nebo slavnostním příležitostem. Veškeré nabízené zboží je ruční výroba a tedy i originál. Nikdy nenajdete dva úplně totožné kousky, ale budou se velmi přibližovat fotografiím z nabídky e-shopu.