Hledáte potřebné zázemí pro hudební festival?


Pořádáte hudební festival a potřebujete pro něj zajistit potřebné zázemí? Pak není nic snazšího, než se obrátit na firmu ALFA Container rent s.r.o., která zajišťuje pronájem kontejnerů, mobilních toalet a mobilního oplocení.

Obytné kontejnery

Firma nabízí k pronájmu kontejnery obytné, sanitární i skladové. Můžete si objednat i sestavy, které budou vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. Kontejnery, které naleznete v nabídce na webu alfacontainer.cz, jsou připravené k okamžitému používání. Jejich součástí je elektroinstalace, elektrický přímotop zajišťující topení, osvětlení, zásuvky i vypínače. V případě sanitárních kontejnerů patří do výbavy sanitární výbava, rozvody vody a odpadů. Velkou výhodou je možnost propojení kontejnerů pomocí venkovních propojovacích kabelů a jednoduše a rychle si vytvoříte sestavy nebo modulové objekty. Kontejnery jsou vyrobené z kvalitní a pevné konstrukce, díky které můžete vytvořit i sestavy dvoupodlažní. Objednat si můžete také celou řadu příslušenství a výbavy. Do té patří schodiště do patra, podesty, klimatizace nebo třeba nábytek.

Mobilní toalety

Pronájem mobilních toalet je vhodnou volbou pro akce většího charakteru. Jedná se o snadné a velmi rychlé řešení v případě, že potřebujete zajistit dočasné sociální zázemí. Lze jej vytvořit téměř kdekoli. Pronájem lze sjednat jak na krátkou, tak i dlouhou dobu. Pronájem toalet je flexibilní a firma je schopná zajistit sociální zázemí pro menší i velké projekty. Bonusem jsou příznivé ceny pronájmu. Samozřejmostí pak instalace, pravidelná údržba, servis i desinfekce.

Oplocení

Firma nabízí i pronájem oplocení. To složí především jako ochrana proti nežádoucímu vniknutí do objektu konání akce. Také může usměrňovat pohyb osob po areálu. Mobilní oplocení je vlastně jednoduchý systém panelů, branek a příslušenství. Jeho výstavba je snadná a rychlá.