Jste osamělá žena, máte sice manžela, ale ten je pracovně stále vytížený a vy občas potřebujete pomoci s některými domácími pracemi, na které nestačíte? Není nic snazšího, než si objednat hodinového manžela. Hodinový manžel však pomůže i mužům, kteří jsou neustále mimo domov.

Jaké služby hodinový manžel poskytuje?

Pokud se rozhodujete, zda si služby hodinového manžela vyzkoušet, jen nevíte, co všechno umí, vězte, že takový pomocník je všestranný. Pomůže s montážemi a opravami, je to zručný elektrikář, instalatér a zahradník. Zastane i velkou pomoc jako zedník či malíř.

  • Montáže a opravy

Kromě toho, že vám manžel na hodinu pomůže s drobnými opravami či montážemi – například nábytku, oken, žaluzií, nových dveří, ještě si s sebou přiveze i potřebné nářadí a náčiní a vy se o nic nemusíte starat. Nemusíte mít obavu, že vám bude něco chybět.

  • Instalatérské práce

Kape vám kohoutek nebo protéká toaleta, ale instalatéři jsou neustále vytíženi a tak není divu, že žádného nemůžete dohnat. Objednejte si hodinového manžela. Pomůže vám i v případě, že si chcete pořídit novou vodovodní baterii nebo nový sifon. Ani instalace tohoto zařízení pro něj není žádný problém.

  • Elektrikářské práce

Pro rozvody elektrického proudu je vhodné objednat si odborníka. Existuje však celá řada drobných činností, které hodinový manžel zajistí. Samozřejmostí je výměna žárovek či zářivek, dále pak výměn lustrů nebo elektrických zástrček.

  • Zednické a malířské práce

Pokud potřebujete pomoci při malování nebo přípravě (oprava prasklin, zatmelení děr ve zdi, seškrábání staré malby), opět vám pomůže hodinový manžel. Pomůže vám zazdít i přebytečné otvory, které zůstaly po rekonstrukci kuchyně, pomůže při zednických pracích souvisejících s rekonstrukcí koupelny.

Objednávka

Hodinového manžela si můžete objednat na stránkách nejlepsihodinovymanzel.cz, kde také získáte podrobné informace o poskytovaných službách i ceně jednotlivých služeb.