I fotoobraz je krásné umělecké dílo


Také rádi fotografujete a chtěli byste, aby nějaká hezká fotografie zdobila váš interiér? Není nic jednoduššího, než si pořídit foto obrazy, které vtisknou každé místnosti osobitý charakter. V současnosti je pořizování fotografií téměř samozřejmostí a tak není divu, že si chceme některou z nich připomínat hezké chvíle strávené třeba se svojí rodinou. Díky současným moderním technologiím a celé řadě dostupných aplikací si fotografie můžete upravit nebo je svěřit do rukou odborníků.

Zkušené ruce odborníků promění vaši fotografii v nádherný obraz

Pokud chcete svěřit úpravy a výrobu fotoobrazu do rukou odborníků, obraťte se na fofr-obrazy.cz. Tato společnost je na našem trhu již od roku 2012. Díky dlouhodobějšímu působení nasbírala celou řadu zkušeností a může tak poskytovat velmi kvalitní služby. Také uvedla na trh nový produkt – tisk fotoobrazů na pravé malířské plátno, které je napnuté na speciálním 3D rámu.

Oproti ostatním výrobcům nabízí, kromě tisku na malířské plátno, i masivnější rámy a tisk ve velmi vysoké kvalitě. Kromě toho je tato firma pouze česká a celá výroba tak probíhá na našem území.

Další druhy materiálů pro tisk

Kromě malířského plátna lze footobrazy tisknout na plátno matné nebo nově na 100% bavlnu. Výběr závisí na druhu fotografie. Pro uměleckou tvorbu je vhodnější plátno matné a nebo ještě lépe 100% bavlněné – se super prémiovým bavlněným plátnem s vysokou gramáží 350g / m2. Jedná se o pravé malířské plátno z bavlny určené k malbě / tisku, které se vyrábí z polyesteru a je vhodné nejen pro tvorbu uměleckou, ale i pro tisk portrétů či aktů a to díky své jemnější struktuře a klidnější reprodukci barev. Tento materiál často vyhledávají i profesionální fotografové. Pro běžný tisk fotografií je vhodné matné.