Těžko bychom u nás našli někoho, kdo by neměl ani povědomí o zemi jménem Španělsko. Kdo by si po vyslovení tohoto jména nevybavil minimálně pláže a býčí zápasy.

Ovšem nejenom to je Španělsko, jak se může v dnešní době přesvědčit snad každý z vás, kdo se rozšoupne a koupí si dejme tomu zájezd na Ibizu. Tedy na místo, jež se již nesmazatelně zapsalo do nabídek snad všech prodejců zájezdů, co jich svět jenom nosí, stejně jako do paměti nesčetných turistů, kteří zde již měli tu čest pobývat.
Protože Ibiza, to je letní sen nejednoho cestovatele. Ibiza alias španělský bílý ostrov lásky nalézající se ve Středozemním moři, to jsou pláže, útesy a zálivy, ale také vesničky uprostřed vinic, v nichž jako by se zastavil čas. Místo vhodné jak pro nicnedělání na mořském pobřeží, tak příhodné k výletům či bujarému nočnímu životu, vodním sportům stejně jako využívání kvalitních služeb.
Stačí usednout do letadla a za nedlouhý čásek už si můžete dopřávat dovolenou třeba právě na Ibize. V hotelu či apartmánu, s dětmi stejně jako bez těchto, s trochou toho stravování stejně jako s celodenním zaopatřením.
Každý si tu dozajista přijde na své. Protože kdyby tomu tak nebylo, nebyla by Ibiza tím, čím je. Tedy místem, na něž prostě v turistických nabídkách narazíte na každém kroku

Sdílejte
Předchozí článekOmyl
Další článekZajíc v pytli