Jste majitelem velké výrobní haly a nevíte, jak řešit její pravidelný úklid? Vlastníte kus lesa, louky, hospodářství, kde potřebujete vyřešit pravidelné odklízení nepořádku nebo přemisťování větších břemen? Vhodná uklidová technika vám může ušetřit mnoho času, peněz a také stresových situací.

Jak na venkovní úklid?

Ideálním pomocníkem na venkovní úklid je pořízení multikáry, která toho zastane mnohem více, než by se mohlo na první zdát. Její všestranné využití ocení především v zahradnictví, lesnictví, stavební nebo při odklízení a likvidaci odpadu, který vzniká při výrobě nebo při extrémním počasí (popadané stromy, polámané větve). Multi – car je multifunkční vůz, jehož jednou z výhod je malá velikost, což oceňují především lesníci, kteří se s ní dostanou i do těžko přístupných míst v lese.

Další výhodou multi – car je kompatibilita s více než stovkou různých nástavců. Jedno auto můžete využít více pracovním činnostem.

Společnost Unikont má ve své nabídce hned tři typy tohoto multifunkčního vozu:

Multicar M27 Compact : vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb

Multicar M31 : kompaktní nosiče nástaveb a transportéry

Multicar M29 : úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry

Ke všem typům je možné pořídit nástavby, které usnadní vaší konkrétní práci.

Vnitřní úklidová technika

Společnost Unikont se zabývá také prodejem a pronájmem kvalitní vnitřní úklidové techniky. Pokud nejste příznivci úklidových společností, je pro vás ideálním řešením pořízení nebo vypůjčení úklidového stroje, který se snadno naučí ovládat váš stálý zaměstnanec. Vy tak nemusíte pouštět do objektu nikoho cizího. Většina vnitřních úklidových strojů – průmyslových mycích strojů – se dá snadno převážet, vám tak postačí jeden stroj pro více poboček. V nabídce objevíte nejen průmyslové mycí stroje, ale také zametací stroje, průmyslové vysavače, univerzální mycí stroje, leštící stroje a mnoho dalšího.