Jak rychle a zadarmo najít práci


Při hodnocení ekonomických ukazatelů se často objevuje pojem nezaměstnanost. V této oblasti patří ČR v rámci EU mezi několik zemí, kde je nezaměstnaných lidí zanedbatelné procento. To však neznamená, že je i řada lidí, kteří práci hledají nebo chtějí své dosavadní zaměstnání změnit. Tato skupina lidí hledá vhodnou práci nejrůznějším způsobem. Využívají nabídek úřadů práce, poptávají se známých nebo přímo personalistů ve firmách, nebo sledují inzeráty. Existují ovšem mnohem rychlejší možnosti, které může člověk využívat zdarma a v pohodlí svého domova. Jednou z nich je internetový portál vyhledávač práce a brigád, který najdete pod označením jobsi.

Jak to funguje?

Jobsi.cz je největší vyhledávač práce a brigád v České republice. Můžete si v něm prakticky na jednom místě vybírat z více než 200 tisíc nabídek práce a brigád po celé ČR. Jobsi.cz vyhledává a poté sjednocuje na jednom místě nabídky prací a brigád od zaměstnavatelů z kvalitních pracovních portálů a profesních stránek firem sídlících na území ČR. Aby se zájemce nemusel probírat ohromnou spoustou nabídek, může je filtrovat tím, že do příslušné kolonky uvede obor, kraj nebo název pracovní pozice, o kterou má zájem.

Jak odpovíte na pracovní nabídku?

Postup je velice jednoduchý, neboť stisknete tlačítko „Dozvědět se více“. Poté budete přesměrováni na konkrétní portál nebo profesní stránku. Zde můžete zadavateli nabídky inzerce odeslat svou zprávu nebo rovnou životopis ke konkrétní inzerované pracovní pozici. Pokud narazíte na zajímavá pracovní místa, můžete si je také vložit pomocí tlačítka „Přidat do oblíbených“ do schránky a vytvořit si tak svůj vlastní seznam pozic, které vám Jobsi.cz zašle do vaši emailové schránky.

Registrace nebo poplatek není třeba

K využívání vyhledávače Jobsi.cz není třeba se registrovat ani platit jakékoliv poplatky. Na portálu Jobsi.cz je inzerce práce zdarma a rovněž se zde neukládají žádné informace o návštěvnících vyhledávače. Provozovatel Jobsi.cz garantuje všem zájemcům jak pohodlnost, tak bezpečnost. Nemusíte se obávat žádných emailů, spamů či jiných nevyžádaných informací či dotazů.