Jak vám může ve firmě pomoci CRM systém?


Připadá vám vedení společnosti náročné? Manažeři firem pracují mnohdy mnohem více než by museli. Je to tím, že nepoužívají správné nástroje pro řízení firmy. Jak to dělají velké a úspěšné společnosti? Používají CRM systém. Jeden software jim nahradí hned celou škálu nástrojů a mohou s ním nejen řídit celou firmu z jednoho místa, ale mají také přehled o všech potřebných informacích. Zařazení tohoto systému je jedním z klíčových momentů každé společnosti, bez ohledu na její velikost nebo obor podnikání.

Jaký CRM systém zvolit?

V oblasti CRM systémů je bezkonkurenční volbou AutoCRM, jde o český CRM systém, který vám bude přizpůsoben na míru, aby disponoval všemi funkcemi, jaké potřebujte a nebyly tu nadbytečné funkce, které by vám jen překážely. Hledali jste pro projektové řízení – software? V tomto systému můžete pohodlně řídit všechny své projekty, sledovat stav jejich dokončení, kdo na nich pracuje, kdy budou dokončené i návaznost na další projekty. Můžete zde i snadno plánovat zakázky a přiřazovat je jednotlivým zaměstnancům.

Pokud nevíte, na čem zaměstnanci zrovna pracují, s AutoCRM v tom budete mít přehled. Můžete s nimi snadno komunikovat, přiřazovat jim zakázky, stanovovat jim harmonogram, sledovat jejich docházku i efektivitu. Pod palcem budete mít i klienty, systém vám nahradí emailového klienta a navíc si můžete u zákazníků evidovat důležité poznámky, hromadně jim zasílat nabídky nebo newslettery. Pokud vám dělá starost nadbytek papírů, můžete je digitalizovat a využít správce souborů pro jejich snadnou správu. Součástí může být účetní modul, kde můžete snadno vytvářet a posílat faktury. Také odsud můžete řídit propagaci a sledovat návštěvnost firemního webu. Vaše možnosti jsou neomezené. Zajistěte si tento systém také a veďte firmu moderním způsobem, můžete si ho zdarma vyzkoušet na AutoCRM.cz.