Sluníčko se na nás usmívá už jen pomálu. Dříve zachází a později vykukuje. Za okny čím dál častěji slyšíme bubnování kapek deště. Je čas rozloučit se s létem a přivítat nové roční období. K tomu neodmyslitelně patří zahalit bydlení do heboučkých dek, polštářů, svíček a podzimních dekorací. Mezi oblíbené patří soška anděla. Dnes má doma každý minimálně jednu a kdo ne, možná si právě čte tento článek. Dekorační anděl nese symboliku ochrany a jsou dnes už celoroční ozdobou. Vánoční andělíček je nejtypičtější, ale my vám ukážeme takové, které jsou moderní a skvěle se hodí do pochmurného počasí i babího léta.

Něžný a přitom urostlí. Plechový a přitom elegantní. O kom řeč?

Při našem pátrání jsme objevili mnoho druhů. Líbil se nám keramický, skleněný i dřevěný anděl. Nejvíce si nás však získal anděl kovový. Použití surového materiálu je dechberoucí. Působí elegantně, luxusně a řadíme ho do kategorie moderního pojetí. Pokud hledáte netradiční kousky, které vám budou dělat radost a bezesporu zaujmou každého hosta, plechový anděl je sázka na jistotu. Ve velkoobchodě Harasim mají navíc tolik druhů a velikostí, že vybrat si musí i ta nejnáročnější osoba. Pojďme se na některé z nich podívat a uvidíte sami.

Chcete-li vyplnit prázdný kout u vstupních dveří, velký anděl vám místo zkrásní jedna radost. Přivítá každou návštěvu, vzbudí zájem a pravděpodobně můžete počítat i s otázkou, kde jste takového andílka pořídili.

Tento plechový anděl vás bude strážit přes den i v noci. V sukýnce má LED osvětlení na tužkové baterie, které z něho dělají svítivou ozdobu. A jak jste mohli vidět na předchozích obrázcích, svítivých modelů mají skladem mnohem více.

Dáváte snad přednost vůním? Přání vám je už předem splněno. Například tito zlatí andělé mají v sukýnce kalíšek, do kterého můžete umístit čajovou vonnou svíčku a užívat si společně s ním pohodovou atmosféru u dobrého čaje.

Jak jsme psali, v internetovém www.harasim.info objevíte opravdu nespočet typů. Tady jsou některé další z nich. Podle velikosti jsou vhodné na zem, ale i na stůl a poličku. Prodávají se také za zvýhodněnou cenu po více kusech, a tak si můžete jednoho nechat a dalšího darovat.