Jednoduchý způsob vysávání Vašeho domova


Pokud nemáte rádi vysávání, přečtěte si, jak si usnadnit život. Nebyla jsem zastáncem této nepříjemné povinnosti, takže abych to neodkládala, našla jsem kompromis: roboticky vysavac , tj. Čisticí robot. Bylo to býčí oko!

Roboticky vysavac

Podívali jsme se s mužem na širokou škálu čisticích zařízení – Ilife Zaco, Puron na stránkách 24doma.cz. Dokonce jsme se podívali na bezdrátové vysavače, ale slyšeli jsme, že je to dobré řešení pro krátké vysávání malých ploch. Chtěli jsme si vybrat něco se střední cenou, odmítnout nejlevnější a nejisté výrobky a na druhé straně neutratit deseti tisíce za čisticí stroj. Další podmínkou bylo, aby to byl také vysavač. Tím se výrazně zúžila oblast vyhledávání. A tak jsme narazili na Purona. Povzbuzeni velkým počtem kladných názorů – koupili jsme jej.

Jak funguje automatický vysavač?

Nainstalujeme nabíjecí stanici a připojíme k ní robota. Bude to jeho místo v domě, sám se vrací do dokovací stanice, tam se také nabíjí (když skončíme s vysáváním, neschovávejte to v krabici / skříni).

Po první prohlídce interiéru vysavač naskenuje obraz místnosti a vytvoří vlastní mapu místnosti. Pak jede z paměti.
Robot mluví. Informuje nás hlasem a také informacemi.

Aplikace vysavače

Stahujeme aplikaci do telefonu (může to být pro mnoho telefonů – každý člen domácnosti). Tímto způsobem můžeme robota na dálku pustit, aniž bychom byli v bytě.

Kromě toho máme ovládací panel a náš mobilní telefon se stává dálkovým ovládáním (robota můžete také řídit, jako byste řídili vzdálené auto (Můžeme zvolit režim čištění (např. Tišší v noci)). Označíme, kam má robot jít a co má uklízet – ať už celý byt nebo jednu místnost (nakreslíme plochu).

Vysavač lze zapnout také „prstem“ – tlačítkem nahoře. Existuje několik tlačítek, takže ovládání je opravdu jednoduché. Nahoře je také nádoba na prach, kterou vyjmeme a vyprázdníme (opakovaně použitelná nádoba).

Přemýšleli jsme, jestli bude čisticí robot fungovat s větší plochou a bytem plným nábytku. Když pustíme náš vysavač, stačí zvednout židle, aby robot mohl jít kamkoli. I když to zapomenete udělat – takové místo obejde, odrazí se a jde dál.

Bude automatický čisticí robot fungovat s dětmi a zvířaty? Doporučujeme to v každém z těchto případů. Samozřejmě, že menší zvířata mohou vyděsit pohybujícího se vetřelce, ale jsou na to způsoby, a v případě dětí – by to mělo být pohodlné řešení. Tím víc, že ​​rodiče nemají čas ani sílu vysávat, a na to nám robot slouží – dělat nás. A v případě kojenců nám záleží na udržování čistoty a častém čištění. Musíte si dávat pozor na malé části hraček, které se mohou zachytit. Když však naše dítě vysype na podlahu cukr, písek nebo strouhanku – místo toho, aby sáhlo po kartáči a popelnici nebo velký vysavač – stačí jedno tlačítko a náš domácí pomocník začne pomáhat!