Kam na nákupy s dospívající dcerou?


Máte doma dospívající dceru a nemáte tušení, co jí koupit za dárek? Pak jste tady správně zejména, když jste otec, který netuší, co mladé dámě koupit. Tvrdí se, že vybrat ženě dárek není zase tak složité. Když je tou ženou vaše dcera, může se stát, že jako správný táta znejistíte. Čím tedy udělat své dceři radost? Inspirujte se našim seznamem dárků vhodných pro každou dospívající dceru.

Dekorativní kosmetika

Dekorativní kosmetika je něco, co je u většiny mladých dam naprostý základ. Ne vždy se jedná o levnou záležitost, hodlá-li mladá žena upřednostnit kvalitu. Jde-li o studentku, která si přivydělá brigádou, určitě není jejím cílem utratit veškeré vydělané peníze za šmínky. Tudíž vyrazte s dcerou na lov a nechte ji, ať si sama vybere, co se jí líbí.

Kabelka

Kabelka patří neodmyslitelně ke každé ženě a dívce. Investujte tedy do kvalitní kožené kabelky, která ji vydrží delší dobu. Výběr je opět lepší nechat na dceři, ať kabelka pak neleží ve skříni. Nemůžete-li z časových důvodů vyrazit na nákupy společně, dejte dceři dárkový poukaz.

Peněženka

Kvalitní dámská kožená peněženka je symbolem společenského statusu. Nejenže nám pomáhá roztřídit všechny potřebné doklady a mít všechny peníze pohromadě, ale také vyjadřuje naše společenské postavení a je skvělým doplňkem.

Parfém

Parfém je další položka, která nebývá zrovna nízká, proto mladé ženy/dívky zpravidla parfémy dostávají jako dárek. Kvalitním parfémem nepohrdne žádná žena, ani vaše dcera.

Oblečení

Obchod s módním oblečením je pro každou ženu takový malý ráj na zemi. Počítejte s tím, že tam strávíte minimálně půl dne. Pokud se vám nechce tento maratón nákupů absolvovat, opět to vyřešte stejně, jako u kožených kabelek a věnujte dceři dárkový poukaz v určité hodnotě.

Šperky

Šperky zdobily ženy již od pradávna a ani dnes tomu není jinak. Náušničky, prstýnky, řetízky, přívěsky. Tento typ dárku můžete koupit i bez přítomnosti dcery, pokud víte, zda dává přednost zlatu či stříbru. Nicméně chcete-li si užít den se svým dítětem, je lépe, když na nákupy vyrazíte společně a spojíte to třeba s kinem a dobrou večeří.