Koupelna v industry stylu: Žádné kudrlinky, vždy uklizeno


Koupelna je prostor, který má především sloužit svému účelu. Ozdoby, dekorace a malé drobnosti zde jen překážejí a znemožňují rychlý a pohodlný úklid. Co byste řekli na koupelnu v industry stylu? Podívejte se, jak stylová může být.

Vědět, co skrýt a co ukázat

V interiérovém designu vždy vyhrává ten, kdo dokáže zařídit, aby vynikl styl a zmizely drobnosti ke každodennímu užitku. Ekologické prací prášky tak šikovně skryjete do jednolité skříňky, kam se vejdou i čisticí prostředky. Není přece potřeba, aby bylo vše vidět. V industry stylu potřebujete mít jistotu, že je vše zařízeno nejen s důrazem na estetickou hodnotu, ale také prakticky. Nepotřebujete romantické kudrlinky, ale funkční domácnost.

Průmyslová revoluce u vás doma

Industry styl miluje kombinace materiálů. Nejlépe mu sluší opravdovost a ryzí podoba materiálů. Odhalte cihly, ze kterých je vaše koupelna postavena, a ošetřete je proti pronikání vlhkosti. Přiznejte betonové stěny. Umožněte prostoru, aby byl opravdový. Přidejte skleněné prvky v podobě sprchového koutu, dodejte kvalitní kovové prvky. Osvětlené zrcadlo nesmí chybět. Každý prvek zde má své pevné místo, nic není navíc.

Textilie v jedné barvě

Ručníky, které jste se již chystali vyměnit, odneste do charity a dovolte jim, aby posloužily k dobročinným účelům. Vaše cesta nyní bude jiná. Pro svou koupelnu si zajistíte koupelnovou předložku, župany i osušky v jedné barvě. I bytový textil musí ladit s celkovým zadáním. Volte pro něj umírněné barvy – vsadit můžete na ivory, bílou, nebo klasickou šedou barvu.

A najednou tam stojíte. V prostoru, který je vyjímečný. Všechny kartáčky na zuby, kondicionéry a hair repairy jsou schované v praktických skříňkách. A vy máte možnost se ve své koupelně nadechnout a užít si ji naplno. A navíc – úklid bude skutečně snadný a rychlý.