Kovový plot je okrasou každého domu


Tak jako šaty dělají člověka, tak i elegantní oplocení dotváří celkový dojem pozemku a rodinného domu. Oproti minulosti, kdy jsme znali většinou pouze klasické ploty z dřevěných planěk, je dnes pestrá paleta výběru. Každý majitel si může zvolit oplocení, které se líbí jemu samotnému, a které může být v souladu s typem rodinného domu.

Pokud chcete mít svůj pozemek oplocen pevným a bezpečným plotem, který je navíc elegantní a nevyžaduje téměř žádnou údržbu, pak jsou tou správnou volbou kovové ploty, které vyrábí a montuje společnost PLOTY B&V s.r.o., sídlící v severomoravském městě Bohumín.

Přednosti kovových plotů

Prvotřídní kvalita, odolnost vůči mechanickému poškození i povětrnostním vlivům, elegantní design a malé nároky na údržbu. Tato vlastnost je zajištěna speciální povrchovou ochranou, která chrání i dutiny a těžko přístupné záhyby. Této dokonalé ochrany kovového plotu dociluje firma jednak žárovým zinkováním, které je samo o sobě zárukou dlouhé životnosti materiálu, a jednak aplikací práškových barev. Tato technologie, jinak také zvaná duplexní nebo triplexní ochrana, přispívá nejen k dlouhé životnosti, ale také k lepšímu vzhledu kovových plotů. Spočívá v nanášení epoxidové vrstvy, po které následuje ještě vrchní vrstva tvořená polyesterovou práškovou barvou. Tato vysoce kvalitní a odolné barvy dodává společnosti švýcarská firma IGP Pulvertechnik AG.

Nabídka kovových plotů

Kovové ploty jsou různých tvarů, rozměrů i celkového provedení. Proto se pro komerční účely dělí do několika řad, které jsou pojmenovány Premium, Ekoline, Trend, Industrial a Brilliant. Každý typ se hodí k jinému objektu, ale ideálními ploty k rodinnému domu jsou ploty řady Brilliant. Ovšem mohou se použít i k oplocení veřejných budov, škol, nemocnic, parků, institucí a jiných objektů. Výhodou je, že majitel rodinného domu si v této řadě může objednat rozměry podle vlastní potřeby. Samozřejmostí je i příslušenství kovového plotu, což jsou brány a branky, ať už křídlové, pojezdové nebo tzv. vynesené. Všechny typy mají jednoduché ovládání a jejich společným znakem je úspora prostoru potřebného k otevírání.