Hodila by se vám dodávka? Možná, že už zase přeplňujete svůj osobní vůz materiálem pro zákazníka. Přemýšlíte, jak dát nábytek do vašeho kombíka? Možná byste chtěli, aby byl rozvoz vašeho zboží efektivnější, ale vaše auto není nafukovací. Pořízení dodávky vám vyřeší mnoho problémů. S tímto vozem se vám už nestane, že byste nestihli rozvést všechno zboží, nebo že byste museli jezdit nadvakrát.

Vyberte si z nabídky dodávek Opel

Dodávky Opel jsou synonymem vysoké kvality a spolehlivosti. Zajistí vám je autorizovaný prodejce, kterého naleznete na webu nasedniajed.cz. Má pro vás všechny dodávky skladem a zahrnují klasické furgony, valníky s plachtou, euroboxy i samotné podvozky. Potřebujete dodávky L2H2? Na webu je naleznete. Můžete si je u prodejce ihned osobně vyzvednout a po domluvě vám je také může dodat na domluvené místo. Kromě klasických dodávek z nabídky si můžete zajistit také nástavby na míru.

Firma se postará o kvalitní českou nástavbu podle vašich specifikací a vytvoří vám ji do 3-4 týdnů. Velkou výhodou těchto dodávek je, že mají hmotnost do 3,5 tuny, takže je může řídit kdokoliv s řidičským průkazem skupiny B. Tyto vozy jsou vhodné pro tuzemskou i mezinárodní přepravu. Není u nich žádné mýto ani žádný tachograf. Vozy mají nadstandardní výbavu a velmi nízké provozní náklady. Pokud jste doposud o vlastní dodávce jen snili, možná je nejvyšší čas přestat snít a pořídit si jí. Vyberte si třeba ještě dnes dodávku, která usnadní váš život i vaše podnikání. Stane se vaším spolehlivým partnerem, který vám bude dělat radost každý den.