Kvalitní letáky dokonale podpoří marketingovou kampaň


Všichni podnikatelé vědí, že jejich činnost dokonale podpoří různé druhy marketingových kampaní. Může se jednat o letáky, reklamní prostředky, katalogy nebo třeba vizitky online. Pro veškeré tiskoviny je potřeba vybrat kvalitní tiskárnu. Mezi takové patří ABC Tiskárna.

ABC Tiskárna a její činnost

Jedná se o rodinnou firmu, která v tiskařské oblasti působí velmi dlouhý čas. Získala díky tou cenné zkušenosti, které v současné době promítá do nabídky svých služeb. Pyšní se dokonale vybavenou tiskárnou a grafickým studiem s kvalitními grafickými programy, díky kterému navrhne zajímavý, poutavý a originální vzhled veškerých nabízených tiskovin. To vše obstarávají profesionálové ve svém oboru.

Nabídka služeb

Společnost nabízí různé druhy tisku – velkoformátový, digitální či ofsetový a různé druhy tiskovin. Zajistí tisk letáků, katalogů či brožur, kalendářů, formulářů a tiskopisů, tisk zpravodajů nebo novin, objednat si můžete tisk reklamních předmětů, novoročních přání nebo obálek či vizitky.

  • Letáky jsou stále v oblibě

Možní si nyní říkáte, že v dnešní době moderních digitálních technologií jsou letáky již dávno přežitkem. Opak je však pravdou. Spousta lidí dává přednosti letákům tištěným. Jsou stále po ruce, pro jejich zobrazení není potřeba připojení k internetu a pokud jsou kvalitně zpracované, majitelům firmy či společnosti poslouží jako dokonalý propagační materiál.

Každý dobře zpracovaný leták musí obsahovat veškeré potřebné údaje o Vaší činnosti a samozřejmě také údaje kontaktní. Pozornost svých potenciálních zákazníků upoutáte díky poutavým fotografiím, které zobrazují nabízené produkty nebo služby. Také celkový grafický vzhled letáku hraje velmi důležitou roli.

V nabídce ABC Tiskárny naleznete různé formáty – neskládané, s různým počtem lomů. Neskládané mají různé velikosti i úpravy – A4, A5, A6, DL nebo laminované. DL letáky jsou vhodnou volbou pro interiéry i exteriéry, odolávají vnějším vlivům a neztrácejí svoji barevnost. Laminováním dostávají letáky luxusní vzhled a prodlouží se jejich životnost.