Kvalitní služby v oblasti extruze a koextruze trubek a profilů. Kde je najít?


Hledáte spolehlivou společnost, která dokáže efektivně zvládnout extruzi a koextruzi plastů? Skvělou volbou je pro vás společnost ABI Profils, která je v této oblasti doslova expertem a může se pyšnit mnohaletými zkušenostmi.

Zkušení a spolehliví

Firma ABI Profils se může pyšnit dlouholetou praxí z oboru, a to více než 35 lety zkušeností. Díky tomu se jedná o společnost, která vždy dobře ví, co dělá, pracuje efektivně a spolehlivě. Právě dlouholeté působení na trhu o této společnosti vypovídá samá pozitiva.

Základní informace

Společnost je doslova expertem v oblasti extruze a koextruze plastů a zaujímá významné postavení v odvětvích průmyslu, kde dochází k hojnému použití profilů i trubek z technických plastů. Potřebujete-li plastové trubky, víte, na koho se obrátit. Jedná se o široké spektrum odvětví, například automobilový průmysl, stavebnictví, urgentní medicínu, skladování, sport a volný čas, podpora prodeje, spotřební zboží, balení apod.

ABI Profils se snaží o rozvoj své aktivity a know-how v celé řadě různorodých oborů činností a vaším partnerem bude od počáteční fáze analýzy proveditelnosti až po dodávku produktů na základě vašich požadavků.

Výrobky

Firma se zaměřuje na výrobu plastových profilů pro průmyslové využití, plastové koextrudované profily, pružných či pevných plastových prutů, plastových trubek, dutinek, PVC trubek, transparentních trubek, vyrobí prostě plastové trubky, jaké budete potřebovat. V nabídce výrobků nechybí ani pružná plastová pouzdra či pružné plastové pásy.

Inovace a kvalita

Těšit se můžete na spolupráci s mladým, dynamickým a motivovaným týmem, který vám nabízí své zkušenosti, inovativní přístup i znalosti z oboru, přičemž jeho cílem je přispět k úspěchu vašeho projektu. K dispozici vám samozřejmě bude tým kvalifikovaných techniků, inženýrů a specialistů.