Kvalitní střešní krytiny za dřeva a plastu


Hledáte střešní krytinu pro vaší chatu, chalupu nebo rodinný domek? Máte příležitost si vybrat vysoce kvalitní a přitom levní šindele, kteří ochrání váš dům před všemi rozmary počasí. Šindele jsou velmi specifickou střešní krytinou, která je určená zejména na pokrývání roubených domů, srubů a lidových nebo památkových staveb. Šindele není vhodné pořizovat kdekoliv, v České republice působí specializovaná firma DRDLÍK, která se své činnosti věnuje již od roku 1989, odkdy vyrábí kvalitní dřevěné šindele.

Nabídka dřevěných šindelů

Na výrobu šindelů nelze používat jakékoliv dřevo, firma velmi dobře ví, jaké dřevo zvolit. Nejčastěji se používají pomalu rostoucí dřeviny, jako je smrk, modřín a jedle. Firma nabízí celkem 2 druhy šindelů – Alpský a Valašský. Zatímco valašský šindel se nejčastěji používá v Čechách a na Moravě, alpský šindel se používá zejména v Rakousku, Itálii a Švýcarsku. Oba druhy šindelů jsou velmi kvalitní a mají své kouzlo. Pokud máte o šindele zájem, můžete firmu Drdlík kontaktovat na info@strecha-je-hra.cz a nechat si udělat nezávaznou kalkulaci zdarma.

Plastové šindele

Kromě dřevěných šindelů se používají i šindele plastové. Jde o plastovou krytinu EUREKO, která dokáže dokonale imitovat jiné materiály, od dřeva až třeba po břidlici. Na první pohled byste nepoznali, že jde o plastovou krytinu. Vyniká svými výjimečnými vlastnostmi, odolností i trvanlivostí, proto jde o populární volbu střešní krytiny. Plastové krytiny EUREKO se vyrábí z polyolefinů. Jde o suroviny získávané separací odpadních plastů, které vznikají hlavně v automobilovém průmyslu. Tyto plasty jsou upravené pro venkovní použití za pomoci barviv, UV stabilizátorů a plniv. Výsledkem je vysoce kvalitní a vzhledná krytina, na kterou máte třicetiletou záruku. Krytina je zcela bezúdržbová a na každém domě vypadá skvěle.