Přemýšlíte, jakým způsobem ušetřit nějaké finance z rodinného rozpočtu? Vyměňte vaše staré osvětlení za LED technologie. Led osvětlení nabízí celou řadu výhod a pokud i vy toužíte po moderním interiéru, jsou pro vás tou správnou volbou. Osvětlení totiž hraje v interiéru velmi důležitou roli, neboť dotváří jeho celkovou atmosféru.

Jaké výhody LED osvětlení nabízí?

Led osvětlení nabízí především úsporu finančních prostředků, led žárovky mají, oproti žárovkám obyčejným, delší životnost. Vybírat můžeme z celé řady různých provedení. Velmi oblíbené jsou LED pásky. V nabídce se však nachází i další led svítidla. Patří mezi ně lustry, lampičky, ale i průmyslová světla.

Velkou výhodou je i úprava světla a okamžitý náběh. Dalším pozitivem je to, že se žárovky, oproti běžný, nezahřívají, tudíž nehrozí popálení či požár. LED světla neprodukují UV záření, jsou odolná vůči nárazu i vibracím, což jsou vlastnosti, které jsou ideální do průmyslových provozů.

Mezi další přednosti patří vysoká účinnost, tichý provoz, malá emise tepla, nižší výdaje na údržbu, neomezený počet zapnutí a vypnutí a v neposlední řadě absence nebezpečných látek jako jsou rtuť, olovo či fosfor.

Na koho se obrátit?

Úspornými svítidly se zabývá firma LEDEX. Je to česká společnost, která se zaměřuje nejen na LED žárovky, ale i moderní ekologická svítidla. Používá moderní technologie, díky kterým nabízí LED světla té nejvyšší kvality. Díky spolupráci s architekty, designéry a světelnými specialisty vytváří svítidla vhodná do každého interiéru. Svítidla navrhuje i dle konkrétních potřeb jednotlivých zákazníků. Zajistí nejen návrhy, ale i kalkulaci provozních nákladů i budoucích úspor energie, realizaci a konečnou odbornou instalaci hotového osvětlení. Velkým pozitivem je i grafické znázornění kompletního návrhu.