Levné nákupy přes Tipli


Slevové akce, které vyhlašují obchodní řetězce i drobní obchodníci nejčastěji po Vánocích nebo na konci letní či zimní sezóny, vždy nastartují zájem spotřebitelů. Není divu, neboť každý touží nakupovat co nejlevněji a ušetřit peníze. Ovšem existuje možnost, jak nakupovat levně po celý rok. Stačí kliknout v počítači na „Tipli“, což je slevový portál spolupracující s více než 1500 obchodů.

Vesměs jsou to prověřené obchody, takže pro zákazníka to znamená maximální bezpečnost. Nakupování přes Tipli je bez poplatku a každý nákup je výhodný nejen pro zákazníka, ale i pro tento slevový portál. Vybrané obchody totiž vyplácejí Tipli za každý realizovaný nákup určitou částku a o tu se dělí se zákazníkem.

Návod na nakupování

Můžete zvolit dvě cesty, a to buď svůj oblíbený obchod, nebo si vybrat zboží podle svého zájmu. Zboží je kvůli usnadnění výběru přehledně uspořádáno do celé řady kategorií, takže si můžete vybírat například ošacení, elektro zboží, dovolenou, potřeby pro domácnost nebo zahradu, jídlo, kosmetiku, různé služby a spoustu dalších nabídek. Dalším zjednodušením a urychlením je dělení kategorií na podkategorie, kde již najdete konkrétní zboží, které chcete koupit. Zde se vám objeví slevové kódy, výše slevy na nákup a doba platnosti slevy. U některých obchodů můžete získat navíc bonus v podobě slevového kupónu například na dopravu.

Tipli magazín a soutěž

Slevový portál Tipli má také svůj magazín, ve kterém najdete na jednom místě slevy online, ale také přehled o všech slevových akcích, slevových kupónech a aktuálních novinkách. Kromě těchto užitečných údajů zde je k dispozici každému spotřebiteli i návod na výhodné nakupování přes Tipli.

Zajímavým bonusem je také tablet, který můžete získat jako odměnu, budete-li vylosováni v rámci soutěže organizované tímto slevovým portálem. Soutěž je dotována každý den stem kusů tabletů a slosování se koná každodenně vždy v 18 hodin. Denně je také zveřejňován přehled výherců a budete-li mezi šťastnými, bude vás Tipli samo kontaktovat, abyste se domluvili na způsobu předání výhry.