A už je to tady zase! Mobil vypadnutý z kapsy či z auta na silnici – v případě, že nejste stále vlastníkem „nerozbitné 3310“, můžete si být jisti, že na displayi najdete klasického pavoučka či uštípnutý kousek těla mobilu. Ale věděli jste, že svůj mobil můžete „vytunit“ tak, že i slavná 3310 by záviděla? Poradíme vám, jak na to!
Jaké jsou základní formy ochrany mobilního telefonu?
Samozřejmě – opatrnost nade vše. Nicméně i v případě, že svůj telefon opatrujete jako oko v hlavě, vždy se může stát, že jej nedopatřením někde upustíte. Uznejte – mobil je prostě v permanentním ohrožení a být pořád ve střehu dá jistě zabrat. Ušetřete si tyto situace a pořiďte si ke svému mobilu ochranné prvky.
Jak ochránit svou obrazovku?
- Fólie – mobil sice ochání proti škrábancům, nicméně před poškozením již moc ne.
- Tvrzené sklo na mobil – tento prvek často přežije i nějaké ty pády a pokud nejde o nějaký extrémní pád, vždy dojde k poškození pouze tohoto skla a váš display zůstane netknutý.
- Obal na mobil – nejčastěji je používán takový, do kterého se telefon zasune či má odklápěcí přední stranu. Tyto obaly ochrání jak zadní, tak i čelní stranu zařízení, nicméně je zde nebezpečí, že vám mobil při vytahování z obalu z ruky jednoduše vyklouzne.
A co tělo telefonu?
- Pouzdra na mobil – jsou to vlastně takové kapsičky, které váš mobil spolehlivě ochrání. I když manipulace s nimi není jednoduchá, takže si musíte dát pozor na to, že svůj telefon pevně držíte.
- Kryty na mobil – jejich výhodou je, že manipulace s nimi je opravdu jednoduchá, nicméně chrání pouze zadní část těla telefonu, proto je vždy nezbytné tento prvek kombinovat s již zmíněným tvrzeným sklem.
- Flipová pouzdra – to jsou právě ta pouzdra s odklápěcí přední stranou. Největší výhodou je, že chrání telefon ze všech stran, nicméně manipulace s n