Hledáte originální dárek nebo relaxaci pro zimní období? A co třeba wellness pobyt. Myslete na odpočinek nejen pro sebe, ale i pro své blízké a vyberte si třeba wellness pobyt pro dva.

Nabídka služeb wellness pobytů

Wellness centra disponují širokou nabídkou relaxačních technik, při kterých se dokonale uvolníte a odpočinete si. Součástí většiny center je bazén, vířivka a sauna. Využít můžete celé řady masáží, které pomáhají uvolnit tělo i mysl, odbourávají stres a únavu a uvolňují napětí ve svalech.

Pokud přemýšlíte o pobytu v Luhačovicích, zavítejte do Wellness & spa hotel Augustiniánský dům.

Nabídka wellness centra

Wellness centrum nabízí nejen služby wellness, ale i možnost ubytování a celou řadu zajímavých procedur.

  • Možnosti ubytování

V nabídce naleznete různé druhy pokojů:

Classic je dvoulůžkový pokoj, který je pohodlně vybavený.

Superior je pokoj velice oblíbený. Najdete v něm pohodlná křesílka a prostornou koupelnu. Ve dvou z nich je i vana.

Junior Suite nabízejí buďto možnost rodinného pokoje, kde jsou místnosti oddělené dveřmi nebo ubytování v pokoji, kde je oddělená obývací část.

Apartmá Augustian je pokoj nacházející se v podkroví. Je zařízen v elegantním stylu, který dotváří i dřevěné trámy a prosklená koupelna. V pokoji se nacházejí stropní okna, díky nimž je pokoj příjemně prosvětlen.

Apartmá Leoše Janáčka je ideální pro ty, kteří milují prostor a komfort. Součástí pokoje je i terasa.

  • Nabídka služeb

Wellness centrum nabízí celou řadu relaxačních procedur.

Kromě bazénu a vířivky lze využít solnou a mentolovou parní lázeň, finskou či bylinnou saunu, masážní sprchy či relaxační místnost, v níž je možnost malého občerstvení.

Velice oblíbená je Augustiniánská masáž, která kombinuje masáž celého těla s reflexní masáží plosek nohou. Pro masáže jsou vybírány speciální masážní oleje a příjemnou atmosféru navodí i poslech relaxační hudby.