Současná pestrá nabídka střešních krytin umožňuje každému, aby si pro svůj dům vybral podle svých představ. Mezi vyhledávané a kvalitní patří krytiny vyrobené z velice kvalitních plechů. Jedná se o střechy COMAX, které jsou produktem výrobce STŘECHY COMAX®. Výrobní a skladové prostory má ve středočeských Velvarech a od roku 2016 rozšířil své provozy také do jihočeského Jindřichova Hradce, ale i do zahraničí, neboť působí také v anglickém přístavním městě Bristol.

Čím střechy Comax vynikají

Prvotřídní kvalitu, dlouhou životnost a nadčasovost dodává této plechové střešní krytině povrchová úprava plechů systémem lakování COIL COATING. Výsledkem je vysoká odolnost krytiny vůči korozi, chemickému narušení a proti UV záření. Mezi přednosti plechových střech Comax patří také mimořádně dlouhá životnost a zachování barevné stálosti. Tato krytina se vyznačuje také nízkou hmotností, takže zatěžuje střešní konstrukci jen minimálně. Nízká váha jednotlivých plechových šablon navíc usnadňuje jejich montáž na střechu. Ve srovnání s jinými střešními krytinami je Comax 100% recyklovatelný a šetrná k životnímu prostředí je i samotná výroba.

Typy střech COMAX

Z nabídky výrobce STŘECHY COMAX® si můžete vybrat z několika typů a rozměrů velkoformátových plechových krytin, které výrobce z obchodních důvodů a zejména pro lepší orientaci zákazníků pojmenoval následujícími názvy:

  • Comax Alukryt
  • Comax taška maxi
  • Comax Falc
  • Comax BOCO
  • Comax Klik
  • Comax Vlnka a
  • Trapézové plechy Comax

Ke každému typu výrobce připojuje potvrzení o kvalitě materiálu včetně příslušného atestu. Zárukou kvality je rovněž skutečnost, že celý výrobní proces je řízen certifikací ISO a OHSAS.

Doplňkové prvky

Zákazník si může objednat i nezbytné doplňky ze stejného materiálu a ve stejném barevném provedení, ve kterém jsou plechové střešní krytiny Comax. Jedná se například o okapové systémy, bezpečnostní prvky v podobě plošin pro střešní práce nebo zachytávačů sněhu. Součástí dodávky je rovněž spojovací materiál potřebný k montáži plechových šablon.