Kde nakoupit mikiny, plavky a další textil


Nakupování je většinou doménou žen, které sledují módní trendy a v obchodech pak vyhledávají, co by jim nejlépe slušelo. U mužů je tato záliba spíše výjimkou, a proto určitě každý muž uvítá jedinečnou možnost, kterou nabízí internetový vyhledávač Eleganter. Tento inspirační katalog módy nabízí mužům, ale i ženám několik eshopů s módním zbožím pro muže, ženy i pro děti. Každý si zde najde ošacení, které zrovna potřebuje, a které bude přesně splňovat jeho představy.

Pánské kabáty

Nejen dámy, ale i pánové chtějí vypadat elegantně a oblékat se v módním stylu. Kromě teplého léta se dají nosit téměř po celý rok pánské kabáty. Dříve nosili kabáty převážně starší, seriózní a usedlejší pánové. Dnes objevuje kouzlo elegantního kabátu i mladá generace. Pokud kabát dobře padne, cítí se v něm jeho nositel mnohem sebevědoměji, než třeba v krátké bundě. Vyhledávač Eleganter pomůže každému mužovi vybrat si správnou délku, střih, barvu i materiál. V nabídce jsou i nejkvalitnější a nejteplejší pánské kabáty z kašmíru, které jsou ovšem ve vyšší cenové skupině. Pro běžné nošení jsou praktičtější kabáty z vlny či bavlny, které dobře hřejí. Do mírnějšího počasí je vhodný například elegantně střižený kabát Selected Homme.

Pánské mikiny

Mikiny jsou snad nejoblíbenějším druhem oblečení pro všechny věkové kategorie. Mají mnostranné využití a jsou synonymem pohodlnosti i skvělého vzhledu. Hodí se na každou postavu, především pro neformální příležitosti a nezavrhují je ani ženy. Mikiny jsou universálním oblečením i pro děti.

Pánské mikiny se dělí podle různých hledisek. Ve vyhledávači Eleganter najdete mikiny s kapucí i bez kapuce, se zapínáním na zip nebo se oblékají přes hlavu. Další dělení je podle doplňků, které na mikinách najdete. Kromě kapucí jsou to třeba výraznější knoflíky, netradičně vedený zip tzv. na křiváka, tkaničky na stahování u krku atd.

Dámské plavky

Díky vyhledávači Eleganter si přijdou na své i ženy, které si chtějí na příští léto pořídit elegantní, slušivé a módní plavky. Dámské plavky lze dělit podle mnoha hledisek. Základní dělení je na jednodílné a dvoudílné. Další dělícím znakem je styl, který je se vzorem, jednobarevný nebo vícebarevný. Mladé dívky mají v oblibě monokiny či tankini. Koupat se mohou samozřejmě i budoucí maminky, které si mohou vybírat z několika druhů těhotenských plavek.