Nebaví vás nudné kousky ve vašem šatníku?


Preferujete ve svém životě humor a nadhled, který se odráží ve vašem šatníku? Rádi bavíte své okolí a nuda do vašeho života rozhodně nepatří? S vtipnými kousky oblečení si současně potrpíte na vysokou kvalitu? Pokud nemáte tipy na vtipné obrázky, ale máte smysl pro humor, dejte to najevo svému okolí originálním a vtipným potiskem na vašem oblečení. Na bastard.cz si vybere každý, kdo je pro každou zábavu a chce být „cool“.

Vybírejte podle svého zaměření

Ať už jste fanoušky seriálu, fotbalu, alkoholu nebo čehokoliv jiného, věřte, že Bastard.cz si z toho udělá srandu, která vás pobaví. Proč si nedat oblíbený fór na tričko nebo mikinu? Oblíbené pánské mikiny naleznete i v dámském provedení, protože holky mají leckdy lepší smysl pro humor (proto oblečení z Bastardu často svým drahým polovičkám objednávají jako dárky k různým příležitostem).

Společnost se však nezaměřuje pouze na vtipná trička a vtipné mikiny, v jejich široké nabídce vtipných kousků objevíte také vtipné ponožky, spodní prádlo, vaky, tašky a osušky.

Oblečení pro páry

Není nad to, udělat si srandu sami ze sebe či ze své lásky a ještě to hodit na triko (sobě, ne ostatním) nebo na spodní prádlo. Vtipné doplňující mikiny nebo trika vybírejte v mnoha barevných provedeních a není povinností, aby měli oba v páru stejnou barvu.

 

Kvalita především

Bastard si zakládá nejen na bláznivých a neotřelých vtípcích, ale také na kvalitě svých výrobků, která s vtipy pro výrobu oblečení i doplňků prioritní.

K potištění je používané oblečení z kvalitní bavlny, která nežmolkuje a je velice příjemná na dotek. Barva i potisk odolávají běžným programům v pračce a i po mnoha vypráních je oblečení stále jako nové. Mějte na sobě kvalitu, která pobaví.

Kvalitní oblečení vybírejte podle druhu kategorie, která vás na stránkách bastard.cz zaujme nejvíce.