Přípravků na hubnutí existuje na trhu obrovské množství. Některé jsou více účinné a jiné zase méně. Některé mají mnoho vedlejších účinků nebo jsou plné chemických přísad, které zdraví rozhodně nesvědčí. Káva a hubnutí k sobě vždy patřily. O účincích kávy na hubnutí toho již bylo napsáno mnoho a není o nich pochyb. Káva Lishou je doplněna o další přírodní složky, houby a bylinky, které jště více pomáhají s hubnutím.

Potlačení chutí na sladké

Součástí kávy Lishou je látka Griffonia Simplicifolia.

Griffonia simplicifolia je rostlina známá tím, že je jedním z nejlepších přírodních zdrojů 5-hydroxytryptofanu (5-HTP).

5-HTP je sloučenina, která se v mozku přeměňuje na serotonin. Bylo prokázáno, že zvýšení hladiny serotoninu ovlivňuje mozek potlačením chuti k jídlu. 5-HTP tedy pomáhá hubnout tím, že snižuje příjem sacharidů.

Griffonia simplicifolia je rostlina bohatá na 5-HTP. Tato sloučenina je přeměněna na serotonin v mozku, o kterém bylo prokázáno, že snižuje chuť k jídlu a snižuje příjem sacharidů.

Podobným způsobem také funguje látka Tuckahoe, která je další přísadou kávy na hubnutí. Hubnoucí káva je skvělým pomocníkem při zbavování přebytečných kilogramů.

Zrychlený metabolismus

Zpomalený metabolismus se projevuje především ukládáním tuků na „horší časy“. Káva Lishou nastartuje metabolismus, což má za následek jediné. Při rychlejším metabolismu tělo nemá potřebu ukládat zásoby, tudíž tuky okamžitě využívá jako palivo pro fungování organismu.

Při pití kávy není potřeba držet drastické diety, tím jen svůj metabolismus jen opět zpomalíte.

Jak kávu užívat?

Pro hubnoucí efekt postačí vypít jeden šálek denně před snídaní. Kromě hubnutí káva také dodává energii, proto ji výrobce ani uživatelé nedoporučují pít před spaním.

Pokud marně bojujete s chutěmi nebo nepřekonatelným hladem, vyzkoušejte hubnoucí kávu a dejte přebytečným kilogramům navždy sbohem.