Nemáte trvalý pobyt a hledáte možnosti, kde si ho zřídit? Pomůže vám praktická služba


V mnoha případech musí osoby řešit problém s trvalým pobytem. Je to i váš případ? Nevíte si s touto situací rady? Řešením pro vás může být praktická služba, která nabízí možnost zřízení trvalého pobytu.

Trvalý pobyt

Trvalý pobyt je něčím, co je pro život téměř nutné. Problém často nastává například ve chvíli, kdy majitel bytu, ve kterém bydlíte, nesouhlasí s tím, abyste zde měli vedený trvalý pobyt. Možností je zřízení trvalého pobytu na úřadě, což se vám vyznačuje i do občanského průkazu, popřípadě v případech, kdy potřebujete parkovací kartu pro residenta, nebo jde o problém s umístěním dítěte do školy. Tato služba se vám však bude hodit i v případě, že chcete mít trvalý pobyt v dobré lokalitě.

Jak na to?

Zavítejte na stránky https://www.muj-trvaly-pobyt.cz/, kde si můžete zřídit trvalé bydliště v Praze 6 či nejlevněji v Litvínově. Zřízení trvalého pobytu je navíc velmi snadné. Stačí si vybrat vhodnou lokalitu, tarif a vyplnit objednávku. Připravena vám bude smlouva a souhlas k trvalému pobytu. Následně vám budou dokumenty zaslány na uvedenou adresu. S tímto souhlasem si poté zajdete na příslušný obecní úřad, kde jej stačí ukázat spolu s vyplněným přihlašovacím lístkem a zažádáte si o nový občanský průkaz. Tímto je váš problém s trvalým bydlištěm snadno a rychle vyřešen.

Časové období

Vybrat si samozřejmě můžete také délku, po kterou bude pro vás místo trvalým bydlištěm. Předplatit si tak službu můžete na jeden rok, na dva roky či na deset let. Cena za delší časové období je samozřejmě výhodnější, což se týká i zvoleného místa, tedy Praha 6 či Litvínov. Zvolte si i vy, kde by se vám váš trvalý pobyt líbil, ať už stojí za vaším rozhodnutím jakýkoliv důvod. Stačí pár kliknutí a můžete se těšit z nového místa trvalého pobytu.