Nenákladná sportovní hala po každého


Celá řada druhů sportů se nemůže provozovat venku, pokud přijde zimní období. Stejně tak během roku, když bývá nepříznivé počasí. V těchto případech se nabízí skvělé řešení v podobě sportovní haly. Pro mnohá města, obce či sportovní kluby je to však neřešitelné, vhledem ke značným finančním nákladů, ale i z hlediska nutnosti územního rozhodnutí, náročnosti stavebních prací a v neposlední řadě i následných provozních nákladů.

Těchto překážek a obtíží vás jednoduše zbaví sportovní haly – Polák. Jedná se o montované sportovní haly, které vyrábí a montuje společnost Polak.cz. Tato firma získala za řadu let, kdy postavila již desítky hal, bohaté zkušenosti a uznání uživatelů těchto hal.

K čemu sportovní hala slouží

Jedná se o kryté sportoviště pro všechny sálové sporty. Sportovní hala od firmy Polak.cz slouží hráčům volejbalu, basketbalu, házené, futsalu, florbalu, badmintonu, nebo při větších rozměrech i

tenistům a fotbalistům. Kromě montovaných sportovních hal firma Polak.cz také zastřešuje stávající sportoviště na míru. Takto lze zastřešit například tenisové kurty, nebo dokonce ledovou plochu, která může sloužit hokejistům i bruslící veřejnosti v případě nepříznivého počasí.

Co je k výstavbě potřeba

Na rozdíl od klasických hal nejsou nutné žádné složité zemní práce ani budování pevných základů.

Montovaná sportovní hala může začít sloužit sportovcům za několik týdnů od zahájení stavby, resp. montáže. Stejně rychle se hala může i demontovat a přesunout na jiné místo, což ocení její majitelé v případě, že postaví halu na pronajatém pozemku, který musí rychle vyklidit.

Další výhody

Kromě rychlosti a jednoduchosti montáže i demontáže a nízkých pořizovacích nákladů, je výhodou, že sportovní hala od firmy Polak nevyžaduje téměř žádnou údržbu a přitom má dlouhou životnost.

Kdykoli ji pak lze podle potřeb rozšířit, propojit s jinou přilehlou budovou, doplnit o zateplení, osvětlení, odvětrávací okna nebo k ní přistavět šatny, klubovnu či jiné zázemí.