Na co nezapomenout při rekonstrukci?


V rámci příprav na rekonstrukci starého objektu, ale například i bytu, musíte počítat se stavebním odpadem, sutí nebo i s nepotřebnými věcmi. Ožehavou otázku kam s tímto odpadovým materiálem vám pomůže vyřešit firma Cetkovský zabývající se kontejnerovou dopravou, ale také odvozem odpadu a stavební sutě.

Před začátkem prací si u firmy objednáte přistavení kontejneru, do kterého můžete veškerou stavební suť a další odpad nakládat. Po jeho naplnění jej firma odveze k ekologické likvidaci. Kromě toho provádí firma i demolice objektů. Pokud byste měli zájem, můžete si objednat i samotné naložení odpadového materiálu. Kdo chce ušetřit nějaké peníze, může zkusit naložit kontejner za dva dny a v tom případě je pronájem kontejneru zdarma.

Typy kontejnerů

Firma Cetkovský disponuje celou řadou typů kontejnerů. Velkoobjemové slouží k odvozu stavební sutě, zbytků podlahových nebo střešních krytin a dalšího nejrůznějšího odpadu, který nelze vyhazovat do běžných popelnic. Jedná se o typy kontejnerů valníkových, uzamykatelných, nebo opatřených plachtou. Tyto typy se používají k odvozu prašného či lehkého odpadového materiálu, aby se zabránilo znečištění vozovky a okolí přepravní trasy. K dispozici má i speciální kontejnery pro přepravu nebezpečného odpadu v režimu ADR. Dalšími typy jsou kontejnery na přepravu aut, autovraků, zemědělských či stavebních strojů.

Kde firma operuje

Převážnou oblastí působnosti je Vyškovsko a Prostějovsko. Odvoz sutě Prostějov slouží obyvatelům Plumlova, Tovačova, Kralic na Hané, Určic, Lutína, Olšan u Prostějova, Brodku u Konice, Protivanova, Pustiměře, Ivanovic na Hané, Němčic a dalších obcí. V těchto lokalitách zajišťuje firma Cetkovský odvoz suti denně. Jejích služeb mohou využívat i menší firmy nebo majitelé rekreačních objektů.

Další služby

Vedle odvozu stavební sutě nabízí firma i další služby. Například si při rekonstrukci nebo stavbě můžete objednat dovezení stavebního materiálu, jako je písek, štěrk, dřevo nebo i míchaný beton. Problémem není ani provedení zemních prací včetně vybudování základové desky nového domu. Jedinečnou nabídkou je pronájem stavební buňky k uskladnění drobného materiálu a nářadí na stavbě na libovolnou dobu. Firma buňku dopraví a na místě ji také nainstaluje.