O délce života


Neraduje se, že ženy žijí déle než muži. Údajně je to tak, ale já osobně jsem to nikdy neměřil a proto jen říkám to, co tvrdí jiní. Prostě ženy žijí déle nežli muži. Prý se ale dodnes vlastně neví, proč že tomu tak je.

Proč není v otázkách věku dosaženo emancipace a jedno pohlaví (samozřejmě včetně celého zbytku těla) žije život pozemský déle než to druhé.

Japonští vědci prý toto tajemství zčásti odhalili. Na vině je podle nich do určité míry imunitní systém člověka. Ten mužský prý rychleji slábne a chlap je tak náchylnější a méně odolný vůči mnohým neduhům, jež vedou až k jeho ve srovnání se ženou předčasnému skonu.
V Tokiu tak dospěli k přesvědčení, že s věkem klesá počet bílých krvinek a u mužů je tento proces u dvou klíčových složek imunitního systému výrazně rychlejší.

A kvůli oněm nešťastným bílým krvinkám je tak prý i skutečný chlap s postupujícím věkem chátrající troska, zatímco stejně stará žena je ještě chlapík.

A jen proto jsou prý ženy na světě déle než muži.

Nechal jsem se těmito vědci inspirovat k vlastnímu výzkumu. Bádal jsem a bádal, až jsem nalezl příčinu tohoto muže diskriminujícího faktu. Přišel jsem na pravou příčinu toho, proč jsou muži živi kratší dobu než ženy.

Proč že podle mne muži umírají před ženami? Prostě proto, že kdyby je přežívali, nebavilo by je to tu. Bez žen by život chlapů nestál za nic.