Objevte luxus peněženek Pierre Cardin


Pierre Cardin je legenda. Jeho výtvory upoutaly mysl lidí na celém světě. Je to francouzský módní návrhář narozený v Itálii, který je známý pro své geometrické avantgardní návrhy.

Značka Pierre Cardin a muž Pierre Cardin mají jednu osobnost a identitu. Bylo vynaloženo minimální úsilí k oddělení osobnosti značky Pierre Cardin od samotného muže, Pierra Cardina.

Pierre Cardin je vysoce talentovaný módní návrhář a důmyslný podnikatel.

Pierre Cardin peněženka patří oblíbené produkty po celém světě.

Začátky Pierra Cardina

V druhé polovině dvacátého století se Pierre Cardin (1922-) stal prominentním a široce obdivovaným designérem a velmi úspěšným podnikatelem. Cardin je známý svou intuicí, která z něj často dělala vedoucího trendů a designérů. Cardin rozšířil své návrhy daleko za módu pro muže i ženy tak, aby zahrnovaly všechny aspekty moderního života. Jméno Cardin se stalo synonymem pro jeho značku, když rozšířil své komerční činnosti prostřednictvím včasného licencování. Od počátku roku 2000 držela Cardinova firemní říše 900 licencí na výrobu ve 140 zemích. Pánská peněženka Pierre Cardin patří mezi nejvíce žádané produkty.

Identita značky a loga

Na počátku šedesátých let byl Cardin průkopníkem v navrhování oděvů nápadně zdobených logem jeho společnosti. Dámská peněženka Pierre Cardin je také opatřena originálním logem. Tento trend vyzvedlo mnoho dalších návrhářů od 70. let. Cardinova loga, skládající se z jeho iniciál nebo kruhového býčího oka, byla často trojrozměrná vinylová aplikace nebo prošívaná přímo do oděvu nebo peněženek a kabelek.

Cardinovo jméno je známé po celém světě a veřejnost ho má spojeného s kvalitou a vysokými standardy pro výrobu všech jeho produktů. Díky jeho podnikatelským dovednostem, a zejména díky kreativní licenci, je Pierre Cardin jedním z nejbohatších lidí v módním světě.