Obuv Prestige na sport i do práce


Tato tradiční značka obuvi se na našem trhu drží více než 30 let a v současné době nabízí nejen obuv pro volný čas, ale i pro sport a dokonce v nabídce naleznete i obuv pracovní. Vybírat tak můžete z velké škály modelů, které vycházejí z původního modelu. Obuv Prestige tak můžete nosit v zimně i v létě a můžete si vybrat modely kotníkové nebo třeba semišové.

Proč právě značka Prestige?

Tato tradiční a ikonická obuv se vyrábí z přírodní usně a svršek je opatřený UV fólií. Na podešev je využita polyuretanová pěna. Tyto materiály poskytují velmi snadnou údržbu a gumová protiskluzná fólie je velmi odolná a to i vůči olejům. Proto tento druh obuvi bývá velmi často využíván ji jako obuv pracovní. Na prestiži ji dodává i fakt, že se vyrábí ve zlínském kraji, který byl výrobou kvalitní obuvi proslulý již v minulosti.

Veškerá obuvi značky Prestige nabízí svému majiteli nejen pohodlí, ale i dlouho životnost a moderní a velmi neotřelý design. V nabídce naleznete nejen modely pro dospělé, ale i děti.

Velký výběr této ikonické značky kvalitní obuvi naleznete na portálu Repa.cz, který nabízí nejen tuto kvalitní obuv, ale i celou řadu ochranných pracovních pomůcek.

Společnost Repa.cz – kvalita i tradice

Společnost Repa nabízí nejen kvalitní obuv značky Prestige, jež je vhodná jak na sportovní činnosti, tak i jako obuv pracovní, ale i celou řadu ochranných pracovních pomůcek.

Ochranné pracovní pomůcky si zde vyberou nejen kováři a svářeči, ale i další řemesla, u nichž je potřeba se chránit, neboť vykonávají práce spojené s jakýmkoli druhem nebezpečí a při nichž může hrozit nějaké zranění. Naleznete zde pracovní zástěry, rukávníky či kamaše, které využijí především svářeči, zástěry pro kováře a celou řadu podložek, brašny na různé druhy nářadí, zápěstní řemínky a další.