Patříte mezi milovníky vína, kteří si potrpí na chuť a zajímají se o to, odkud jejich víno pochází? Objevte rodinná vinařství, která si zakládají na kvalitě zpracování a jejich vína mají příběh i tradici. Podpoříte tak také tuzemské podnikatele a jejich produkty.

Online nákup

Nakupovat dnes můžete v online světě takřka vše a ani vína nejsou výjimkou. Jedná se o velkou výhodu, jelikož byste se jinak k vínům z rodinných vinařství dostávali mnohdy jen těžko. Navštivte eshop s vínem, na kterém naleznete rozmanitou nabídku vín z rodinného vinařství Holanek.

Toto vinařství sídlí v malebné vesničce Ivaň nedaleko Novomlýnských nádrží. K výrobě vín se vždy používají kvalitní hrozny z vlastních vinic obhospodařovaných ekologickou cestou. Vína z jejich produkce tak budou nejen delikátní, ale zdraví též neškodná. Celá plocha vinařství náleží do mikulovské vinařské podoblasti.

Ohled na přírodu

Právě rodinné vinařství Holanek vám nabízí vína kvalitní, přičemž v nejvyšší možné míře respektují při pěstování i zpracování vína přírodu a podporují vlastní ekosystémy vinohrady. Vína zde dozrávají přirozenou cestou bez jakýchkoliv chemických zásahů. Výsledkem jsou tedy zdravá, vysokojakostní přírodní vína, která zrají v historickém klenutém sklepě s velkými dřevěnými sudy.

Pestrá nabídka

Na eshop vína naleznete pestrou nabídku vín různých odrůd a ročníků, ať už se jedná o ryzlink rýnský, rulandské šedé, sauvignon, pálavu, tramín červený, frankovku atd. Nemusíte mít strach, že byste si z online nabídky nevybrali. Vybraná vína poté stačí vložit do online košíku, objednat a těšit se, až vám přijdou až k vám domů.

Dárek, který potěší

Láhev kvalitního vína by neměla chybět v žádné domácnosti, ať už proto, že víno sami milujete, či jako vhodný dárek chystáte-li se na návštěvu. Zásobte se tedy kvalitním vínem, které potěší svou chutí, ale také ohleduplnou filozofií k přírodě.