Plánování svatby může být vyčerpávající


Jste zasnoubeni a nemůžete se dočkat, až začnete společně plánovat vaši svatbu. Než si vška řeknete své „ANO“ čeká vás několik úkolů, mnoho zařizování a domlouvání a to vše může být pro váš vztah první zkouškou. Vyzkoušejte naše tipy, které vám usnadní cestu k vašemu dni D.

Nastavte rozpočet

Když přijde na to, jak naplánovat svatbu – budete se muset rozhodnout, kolik můžete za svou svatbu utratit. Nemusí to být nejzábavnější část procesu, ale je to úkol, který je třeba nejprve dokončit. Poslední věcí, kterou chcete, je zamilovat se do místa konání, prodejců, šatů atd. A uvědomit si, že je to úplně mimo vaše možnosti. Takže sedněte si se svými rodiči nebo jinými potenciálními přispěvateli přijít do celkového rozpočtem, a pak rozdělujte podle dodavatele nebo služby odpovídajícím způsobem.

Vyberte místo konání

Nyní, když znáte rozpočet, potřebujete rezervaci místa konání svatby – jednu z nejdůležitějších částí vašeho plánování svatebního průvodce. Přečtěte si online recenze svatebních míst ve vašem okolí, navštivte osobně a spolupracujte se svým partnerem na nalezení místa snů snů.

Na webu https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/ se nechte inspirovat ke svatbě uprostřed vinic a krásné krajiny pod Pálavou.

Jakmile jste si důkladně přečetli smlouvu na místo konání a podepsali jste ji, oficiálně jste stanovili datum vaší svatby – a začíná skutečná zábava!

Sepište seznam hostů

I když nemusíte mít konečný seznam hostů hned, je důležité přijít s odhadovaným počtem hostů brzy. Je velký rozdíl mezi svatbou pro 50 osob a svatbou pro 300 osob, zejména pokud jde o možnosti místa konání. Mějte představu o tom, kolik hostů budete hostit. Tentokrát budete také chtít vybrat lidi, kteří budou stát ve vašem velkém dni vedle vás. Tak jděte do toho a vyberte své svědky, družičky a požádejte je, aby převzali tuto důležitou.

Navštivte https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/ a postarejte se, aby byla svatba perfektní.