Jste pořadatelem nebo se zúčastňujete venkovních akcí nejen jako divák? Akce a události, které se konají venku se neobejdou bez různých přístřešků jako jsou párty stany nebo nůžkové stany, které ochrání účastníky nebo různé potřeby ke konání akce, například závodní vozy, občerstvení nebo stoly k sepisování smluv, petic či jiných dokumentů. Využití nůžkových stanů je široké. Záleží jen na vašich potřebách. Pokud si zakládáte na kvalitě a toužíte mít stan, který odolá prudkému lijáku, horkým letním paprskům nebo velkému větru, vsaďte na párty a nůžkové stany společnosti Mitko. Společnost Mitko si vše sama vyrábí, včetně hliníkové konstrukce, která je mnohem více stabilní než-li konstrukce běžných nůkových stanů. V jejich nabídce naleznete několik typů nůžkových stanů.

Mitkotent classic

Nůžkové stany Mitkotent classic jsou vhodné pro nenáročné zákazníky, kteří potřebují rychle zastřešit určitý prostor. Ačkoliv nejsou ekonomicky náročné, byla na jejich výrobu použita hliníková konstrukce, která dělá stan mnohem odolnějším v horších povětrnostních podmínkách. Výšku stanu můžete nastavovat ve třech stupních pomocí tlačítka.

Mitkotent premium

Řada premium vychází vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. V této řadě naleznete nůžkové stany v mnoha rozměrech. Zesílený průměr nohy má průřez 40 x 40 mm a zajišťuje ještě větší odolnost a ochranu proti nepříznivému počasí. Stany mají tři stupně výšky, které můžete ovládat jedním tlačítkem. Pomocí suchých zipů připevníte bočnice, které zajistí lepší ochranu a soukromí.

Octa pro

Nůžkové stany octa pro jsou pro profesionály, kteří potřebují zakrýt velký prostor. Stany jsou opatřeny většími patkami se zvětšeným opěrným bodem. Součástí konstrukce je možnost připojení osvětlení nebo vytápění. Zvedání a spouštění můžete ovládat jedním tlačítkem, což celou manipulaci celkově usnadňuje.