Potřebujete dodávku? Obraťte se na MOBILITY RENT


Každý občas potřebuje přestěhovat nějaké věci, přepravit větší počet osob nebo jen zkrátka kvalitní a bezpečné auto na cestu pro svoji vysněnou dovolenou. Není potřeba si však kvůli tomu automobil pořizovat, neboť vám vypomůže Pronájem dodávky Ostrava.

Proč si pronajmout dodávku od MOBILITY RENT?

Tato půjčovna dodávek disponuje celou řadou poboček po celém našem území a svým klientům nabízí celou řadu výhod.

Můžete si zde zapůjčit dodávku či mikrobus a to jak na dobu krátkou, tak i pro dlouhodobější využívání. Cena za zapůjčení je velmi příznivá, což je hledisko velmi důležité. Dodávky lze využít k mnoha účelům. Mezi nejčastější patří stěhování, převoz materiálů či menších přístrojů a pomůcek určených k zahradnímu používání, ale možností je celá řada.

MOBILITY RENT vlastní poměrně rozsáhlý vozový park a většina vozů je buďto nová nebo ve velmi dobrém technickém stavu, neboť všechna vozidla procházejí pravidelnou servisní prohlídkou. Další výhodou, kterou zajisté každý, kdo si dodávku chystá zapůjčit, ocení, je velmi nízká spoluúčast na havarijním pojištění. V půjčovném jsou již také zahrnuté poplatky mezi něž patří pojištění odpovědnosti vozidla a poplatky dálniční.

Pobočka v Ostravě má otevřeno denně a to i o víkendech či svátcích a kromě toho nabízí možnost dodávku či mikrobus přistavit kamkoli na našem území.

Pokud si nejste jisti, že byste zvládli řízení dodávky, můžete si vyjednat její zapůjčení i s řidičem.

Vrácení dodávky lze realizovat v půjčovně, kde jste si vozidlo zapůjčili, ale můžete tak provést i v jakékoli jiné pobočce.

Všem zaměstnancům společnosti záleží na spokojenosti zákazníků, proto ke každé objednávce přistupují individuálně a velmi pečlivě vybírají vozy tak, aby vyhovovaly konkrétním potřebám každého zákazníka.