Naše tělo nedokáže neustále fungovat na 100 procent. Jsme bytosti, které potřebují odpočívat a regenerovat. Těla nikoho z nás bohužel nevydrží vše a pokud se v životě objeví choroba nebo zdravotní obtíže, je třeba dělat vše proto, abychom pracovali na jejich vyléčení. Domov není nejlepším místem pro odpočinek, vyrazte raději na místo, které je pro odpočinek i léčbu jako stvořené, do Piešťan.

Jaké vybrat ubytování?

Pokud jste v Piešťanech ještě nebyli a chcete vyrazit na místo, kde se o vás dokonale postarají, zvolte ubytování v HOTEL PARK Piešťany. Ubytování je velmi komfortní, nabízí se vám celkem 103 pokojů pro více než 200 osob. Užijete si zde luxus, prostor a pohodlí. Piešťany jsou místem jako stvořeným pro lidi, kteří potřebují léčit choroby pohybového aparátu, kostí, svalů a celkové pohybové funkce. Největší léčebný vliv zde má termální minerální voda, která má vysoký obsah síry, sirovodíku a konstantní teplotu mezi 67-69°C. Užijete si zde také léčivé sirné bahno, které má blahodárné vlastnosti.

Budou se vám zde věnovat lékaři i fyzioterapeuti. využívat můžete termoterapie, rehabilitace, vodoléčbu, elektroléčbu, kinezioterapii a další léčené procedury.

Tento hotel je jako stvořený pro lidi každého věku, včetně starších lidí. Pokud hledáte léčebný pobyt pro seniory Piešťany, už ho hledat nemusíte.

Toto místo není vhodné jen pro léčbu, ale také pro wellness. Nabízí se vám zde krytý bazén, masáže i saunový svět. Z masáží si můžete užívat anticelulitidní masáže, lymfodrenáže, reflexní masáže, masáže lávovými kameny, aromatické masáže, thajské olejové masáže a tibetské masáže. Co se týče bazénu, jeho součástí je vodní gejzír a lehátka pro relaxaci. Saunový komplex zahrnuje finskou saunu, parní saunu a infrasaunu.Více informací najdete přímo na stránkách hotelu Hotelpark.sk.