PPC je účinnou zbraní, která vystřelí návštěvnost nahoru


Nelíbí se vám, že je návštěvnost vašeho webu stále nízká? Je to velmi frustrující, když očekáváte návaly nových objednávek a namísto toho na váš web zabloudí jen pár lidí. Takovou situaci je třeba okamžitě řešit a sice kvalitní propagací. Pokud potřebujete web v co nejkratší době nakopnout, nemyslete na SEO, tomu je potřeba se věnovat dlouhodobě. Jestliže chcete prodávat co nejdříve, pomůže vám PPC reklama.

Jak PPC reklama funguje?

Všimli jste si při procházení různých webů, jak se vám ze všech stran zobrazují reklamy? To je PPC reklama, má často obrazovou podobu, podobu videoreklam nebo třeba produktových reklam se zobrazením produktů. Zobrazuje se však i ve vyhledávání v textové podobě, tato reklama se vetře všude, je velmi lákavá a pokud něco hledáte, hned vám nabídne i reklama vhodné řešení. Stejným způsobem se můžete vašim klientům zobrazovat i vy. U PPC reklamy se neplatí za zobrazení, ale za to, kolik lidí na reklamu klikne a dostane se přes ní na vaše stránky. Nejprve se vybere vhodný ppc systém, používá se jich více, v tuzemsku se však nejvíce využívá Google Ads, Sklik a Facebook.

PPC reklama může být spuštěna už do několika dnů a zajistí vám rychlou a stabilní návštěvnost, je však potřeba ji nenastavovat amatérsky, ale vždy vyhledat profesionály. Zkušený ppc specialista ze Seoconsult.cz PPC kampaň správně nastaví, spustí už do 5 pracovních dnů a postará se o její průběžnou optimalizaci, aby vám přinášela ty nejlepší výsledky.

Spolupráce s agenturou na Seoconsult.cz je zcela transparentní, domluví se s vámi na rozpočtu, budete mít po celou dobu plný přístup do reklamního účtu a také k analytickým nástrojům. Budete konečně s úsměvem sledovat, jak vaše návštěvnost stoupá a s ní i množství objednávek od nových klientů.