Pravidelnost a vyváženost – klíč ke zdravému tělu!


Jídlo je lék, tak se to alespoň říká v Japonsku. V této zemi platí víc, než kdy jindy, že vyváženost je klíčem ke všemu. Jídlo umí uzdravovat tělo i duši, musí být dostatek sacharidů, bílkovin a také zeleniny. Navíc ještě v Japonsku si na jídlo udělají čas, žádné hltání ve spěchu nebo nějaký fast food, pěkně japonské jídlo, které vypadá dobře také na pohled. Vyváženost a také pravidelnost by měla být v jídelníčku každého z nás. Když nemáte čas na to, připravovat si jídla doma, využijte jiných možností.

Jídlo jako součást života

Dnes je rychlá doba, ráno prostě nestíhám, v práci toho je hodně, doma se mi nechce vařit – toto jsou časté výmluvy, proč lidé nemají správný stravovací režim. Ten by měl vypadat tak, že budete pětkrát denně jíst menší porce, ideálně každé dvě až tři hodiny. Snídaně, to je základ dne, dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka a následně večeře. Popřípadě, když chodíte pozdě spát, můžete si dát druhou večeři v podobě zeleniny. Nemáte však čas denně připravovat zdravá a výživná jídla? Pak vám pomůže krabičková dieta Mladá Boleslav!

Z široké škály nejrůznějších programů si můžete vybrat přesně takový, který potřebujete. Zvládnete si připravit zdravou snídani? K dopolední svačině si dát oblíbené ovoce, k té odpolední svačině si dát jogurt nebo jogurtový nápoj? Pak vám postačí program Gurmán, který nabízí dvě teplá jídla denně. Například takový Klasik může vyřešit i snídani, kterou třeba ráno nemusíte stíhat.

Pokud nechcete nebo nemáte čas připravovat jídlo a podobně, pak můžete využít programu Komplet, který nabízí dvě hlavní jídla plus tři malé jídla a zasytí tak během celého dne. Potřebujete-li speciální jídelníček nebo máte speciální požadavky, pak můžete vyzkoušet Individual program, kdy vše volíte pečlivě sami. Krabičková dieta Jablonec nad Nisou je tedy ideální možnost, jak vyřešit pravidelnou stravu!